تاریخ: ۸:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

ملی‌پوش هندبال ایران گفت که با همدلی می‌توان به موفقیت این رشته در میادین بین‌المللی امیدوار ماند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،میلاد مسائلی  در خصوص لیگ برتر هندبال اظهار داشت: بعد از پایان ماه مبارک رمضان تیم‌های لیگ برتری تمرینات خود را آغاز می‌کنند. همچنین احتمال  حضور چند اسپانسر خوب در این فصل وجود دارد که مطمئنا این موضوع باشد افزایش کیفیت این دوره از لیگ خواهد شد.

وی به آغاز اردوی تیم ملی پس از مدت‌ها تعطیلی اشاره کرد و افزود: برای حضور در مسابقات سئول اردوهای تیم ملی آغاز شده و تمرینات خوبی را در مشکین شهر پشت سر گذاشته‌ایم. همبستگی لازم که بعد از مدت‌ها هندبال به آن نیاز داشت در اردوی تیم ملی دیده می‌شود و این نویدبخش روزهای خوبی برای این رشته خواهد بود. مرحله بعدی اردو نیز از ۲۶ خردادماه آغاز می‌شود.

ملی پوش هندبال کشورمان با اشاره به عنوان سومی تیم هندبال ساحلی در مسابقات قهرمانی آسیا، تصریح کرد: نتیجه اخیر تیم ملی هندبال ساحلی و کسب جواز حضور در مسابقات جهانی نتیجه همدلی و حمایت‌ها در هندبال بود. همچنین تیم ملی بزرگسالان هم بازی‌های مهمی پیش رو دارد که با ادامه روند موجود در فدراسیون کسب موفقیت در این مسابقات دور از دسترس نیست.

وی در خصوص شرایط هندبال پس از حضور رحیمی در راس فدراسیون هندبال گفت:  در این دو ماه و پس از تغییرات در فدراسیون هندبال همدلی خوبی در این رشته ایجاد شده و همه بازیکنان دلگرم شده‌اند و امیدوارند که یک تیم ملی قدرتمند داشته باشیم. همچنین همه بازیکنان عزم خود را جزم کردند تا بار دیگر به تیم ملی بازگردند و برای موفقیت این تیم تلاش کنند.

مسائلی در ادامه افزود: خواسته ما از خانواده هندبال و همه مخالفان و منتقدان این رشته این است که سعه صدر داشته باشند. رحیمی از مدیران خوب هندبال است و همه موفقیت‌هایی که این رشته کسب کرده به مدیریت وی باز می‌گردد. من به عنوان یکی از ملی‌پوشان هندبال همه اهالی این رشته را به صلح و دوستی دعوت می‌کنم و همه کمک کنند. نتیجه این همدلی موفقیت هندبال خواهد بود.

وی در پایان تاکید کرد: همه بازیکنان با حضور رحیمی در راس فدراسیون دلگرم شدند و خون تازه‌ای در رگ‌های این رشته جاری شده بود. همین موضوع نیز باعث شده با جدیت بیشتری در تمرینات حاضر شویممسائلی تصریح کرد: وقت آن رسیده که حواشی در این رشته تمام شود و همه برای موفقیت هندبال گام بردارند تا این رشته بار دیگر در ایران جایگاه خود را کسب کند. برخی‌ها منتظر یک جرقه هستند تا بار دیگر هندبال را به روزهای سخت گذشته بازگردانند. نتیجه این اقدامات را هم پیش از این دیدیم و عدم حضور در جام جهانی فرانسه برای ما به یک حسرت بزرگ تبدیل شد،.حالا هم همه امیدواری ما به مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه برای حضور در مسابقات جهانی و المپیک است. این پتانسیل را داریم که با همدلی موجود بین بازیکنان و در راس آن، علیرضا رحیمی بتوانیم حق خود را از هندبال و ورزش بگیریم و در آسیا و جهان بدرخشیم./تسنیم

پاسخی بگذارید