تاریخ: ۱۹:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع تیم العین امارات گفت: ما در بازی برگشت برابر استقلال ابتدا به دنبال نخوردن و سپس پیروزی هستیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به نقل از سایت رسمی باشگاه العین امارات، اسماعیل احمد، بازیکن کلیدی خط دفاعی این تیم درباره رویارویی دوشنبه آینده با استقلال تهران در بازی برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما در حضور ۶۵ هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران بازی خوبی را برابر استقلال انجام دادیم. به خوبی هم می‌دانیم که چه انتظارهایی از العین در بازی برگشت روز دوشنبه وجود دارد.

مدافع العین ادامه داد: مهم‌ترین مسئله این است که در بازی برگشت برابر استقلال تهران ابتدا گلی نخوریم و سپس روی هدف خود تمرکز و تلاش کنیم. تیم العین پتانسیل دریافت کارت صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را دارد و در بازی رفت تهران برابر استقلال در آستانه کسب نتیجه بهتری بودیم. در آن بازی بهتر از حریف روی زمین کار کردیم اما گاهی در فوتبال فقط کنترل بازی برای شکست کافی نیست.

احمد با اشاره به لحظه‌های هیجان‌انگیز تیم العین در تهران گفت: امیدوارم در بازی برگشت نتیجه مطلوبی را مقابل استقلال کسب کنیم. در طول ۹۰ دقیقه بازی رفت توانستیم سبک بازی خود را به حریف تحمیل کنیم و روی یک ضربه پنالتی شکست خوردیم. همه از نتیجه به دست‌آمده در بازی رفت راضی و مصصم به کسب نتیجه ایده‌آل در بازی برگشت و صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

دیدار رفت تیم‌های استقلال تهران و العین امارات دوشنبه گذشته با پیروزی یک بر صفر شاگردان منصوریان پایان یافت. بازی برگشت این ۲ تیم ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه دوشنبه آینده در امارات برگزار می‌شود و تیم برنده به جمع ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا راه خواهد یافت./تسنیم

پاسخی بگذارید