تاریخ: ۱۹:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: شرایط طوری است که بعید می‌دانم در این تیم بمانم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وحید شیخ‌ویسی  در خصوص باخت تیمش مقابل الهلال عربستان گفت: رفته بودیم تا از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنیم و حتی به گل هم رسیدیم، با این حال فکر می کنم روی حرفه‌ای‌گری الهلال دو گل خوردیم و شرایط سخت شد. بعد از اینکه عقب افتادیم هر دو تیم فرصت های گل زدن داشتند و خدا را شکر که بیشتر گل نخوردیم تا بتوانیم برای بازی برگشت امیدوار باشیم. برای صعود امید داریم و تا آخرین لحظه می‌جنگیم تا در این مسابقه برنده باشیم.

وی در خصوص حضور سید اکبر پورموسوی در فولاد خوزستان گفت: از سرپرست خودمان شنیدیم که این خبر شایعه است ولی به هر حال پورموسوی برای این تیم خیلی زحمت کشید و هرجا که باشد برایش آرزوی موفقیت دارم. خوشحالم ایشان می تواند به جایگاه بهتری برسد.

شیخ‌ویسی در مورد تصمیم خودش برای فصل بعد عنوان کرد: شرایط طوری است که بعید می‌دانم بمانم اما صبر می‌کنم که این بازی هم تمام شود تا ببینیم مسئولان به قولشان در مورد مسائل مالی عمل خواهند کرد یا خیر. مدیرعامل و قائم مقام باشگاه به من قول داده‌اند که اگر وضعیت تیم درست نشود رضایت نامه ام را صادر کنند و امیدوارم سر حرفشان بمانند./تسنیم

پاسخی بگذارید