تاریخ: ۱۸:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تمرین امروز تیم پرسپولیس در حالی برگزار شد که مربی این تیم در صحنه‌ای پرتاب نیزه انجام داد!

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تمرین امروز (جمعه) تیم پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۷ در ورزشگاه خیریه عمل آغاز شد که این آخرین جلسه تمرینی شاگردان برانکو ایوانکوویچ پیش از سفر به قطر است.

*بازیکن نیم ساعت قبل از شروع تمرین در ورزشگاه خیریه عمل حاضر شدند.

*حدود ۱۰۰ هوادار در ورزشگاه خیریه عمل حاضر شدند و تمرین شاگردان برانکو را از نزدیک تماشا کردند. آنها پیگیر زمان تشییع جنازه مجید نائینی بودند.

* محمد آرام طبع همانند تمرین روز گذشته، امروز هم غایب بود.

*رضا چلنگر، مترجم پیشین برانکو ایوانکوویچ در تمرین پرسپولیس حاضر شد و برای لحظاتی با سرمربی سرخپوشان صبت کرد. بازیکنان تیم پرسپولیس با چلنگر گرم گرفته بودند و مدام با او شوخی می‌کردند.

*معاون علی‌اکبر طاهری در محل تمرین حاضر شد.

*مهدی طارمی در جریان تمرین از ناحیه زانو دچار مشکلی جزئی شد. پس از مداوای پزشکان بر روی او، مشخص شد که مشکل مهاجم سرخپوشان جدی نیست.

*بازیکنان در مرحله‌ای از تمرین، شوت به دروازه را در دستور کار خود قرار دادند که در این هنگام،‌کری داغی میان آنها و دروازه‌بانان شکل گرفت.

*زمانی که بازیکنان مشغول استراحت بودند، کریم باقری با استفاده از موانعی که در تمرین مورد استفاده قرار می‌گرفتند به پرتاب نیزه  مشغول شد!

*محمد انصاری از پخش عکس‌های شخصی‌اش در فضای مجازی به شدت گلایه‌ داشت و از عکاسان حاضر در تمرین، پیگیر عامل انتشار آنها بود.

سرپرست جوانان و سرمربی‌ امیدهای تیم پرسپولیس در اواسط تمرین به ورزشگاه خیریه عمل آمد/تسنیم

پاسخی بگذارید