رئیس هیات اسکیت مازندران مازندران خبر داد :
تاریخ: ۱۳:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
نام نویسنده: مهدی غلامی
اسکیت سوار مازندرانی مسافر مسابقات جهانی ایتالیا شد

رئیس هیات اسکیت مازندران مازندران گفت که ‘ فرهاد اسکندری ‘ اسکیت سوار مازندرانی به مسابقات اسکیت ماراتن سرعت قهرمانی جهان که ماه جاری در کشور ایتالیا برگزار می شود، به همراه تیم ملی بزرگسالان ایران اعزام خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین خیری نیا چهارشنبه شب در گفت و گویی افزود : اسکندری به همراه چهار ملی پوش دیگر تیم ملی با هدایت حسین حیدری سرمربی تیم ملی در ترکیب نهایی تیم ملی اسکیت برزگسالان ایران برای حضور در یازدهمین دوره مسابقات اسکیت ماراتن سرعت ، قهرمانی مردان جهان قرار گرفت.
وی ادامه داد : این مسابقات از هفتم خرداد سال جاری در شهر لالیک کشور ایتالیا برگزار می شود و تیم ملی اسکیت بزرگسالان ایران صبح روز جمعه راهی کشور ایتالیا خواهد شد.
رییس هیات اسکیت مازندران گفت : فرهاد اسکندری اسکیت سوار شایسته مازندرانی که اهل شهرستان نور است، یکی از امیدهای تیم ملی برای کسب مقام نیز محسوب می شود.
خیری نیا افزود : تیم ملی با حضور این اسکیت سوار مازندرانی در ماه های اخیر چندین مرحله اردوهای پرفشار آماده سازی را پشت سرگذاشت و با آمادگی کامل به مسابقات جهانی اعزام خواهد شد.
در سال های اخیر و با حمایت هیات اسکیت مازندران ، عضویت اسکیت سواران این استان در رده های سنی مختلف در تیم های ملی و نیز اعزام به مسابقات برون مرزی افزایش داشته است.
بیش از دو هزار اسکیت سوار به صورت سازمان دهی شده دراین رشته ورزشی درمازندران فعالیت می کنند.

پاسخی بگذارید