تاریخ: ۲۱:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

:پیشکسوت پرسپولیس گفت: نه تنها ورزشی‌ها بلکه هنر دوستان و سیاسیون هم مجید نائینی را دوست داشتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بهروز رهبری‌فرد در مورد مرگ مغزی شدن مجید نائینی  پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: مجید‌خان یکی از دوستان صمیمی من بود که واقعا از صمیم  قلب به وی علاقمند بودم. وقتی با دکتر معالج او صحبت می‌کردم می‌گفت؛ این مجید نائینی کیست که همه اهالی چه ورزشکار، چه بازیگران و هنرمندان و چه سیاسیون هم او را دوست دارند و به ملاقاتش می‌آیند.

وی افزود: مجید‌خان هیچ مشکلی نداشت و سرحال بود اما به یکباره سکته مغزی کرد و در بیمارستان بستری شد. او دچار سکته قلبی هم شد که متاسفانه از دیشب به کما رفت و در نهایت گفتند دچار مرگ مغزی شده است.

رهبری‌فرد یادآور شد: آقا مجید تا همین چند روز پیش دنبال این بود که یک بازی بین پیشکسوتان فوتبال و هنرمندان برگزار کند تا کمکی به خانواده مرحوم عارف لرستانی کرده باشد چون خیلی او را دوست داشت و برای این مرحوم هم کلی گریه کرد. مجید خان خبر نداشت که چند روز دیگر هم خودش باید پیش عارف لرستانی برود. خیلی از همین فوتبالیست‌های لیگ برتری افتخار شاگردی نائینی را دارند.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: خانواده نائینی موافقت کرده‌اند که اعضای بدن مجید‌خان اهدا شود و واقعا این کارشان با ارزش است. انشالله که خدا به خانواده مجید‌خان صبر دهد و روح مرحوم هم حتما با این کار با ارزش خانواده‌اش آرام خواهد بود./تسنیم

پاسخی بگذارید