تاریخ: ۱۸:۰۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
نام نویسنده: sobhan

شب گذشته بود که پیش از اتمام مهلت نقل و انتقالات، هرنانس با قراردادی به ارزش ۱۱ میلیون یورو از اینتر به یوونتوس پیوست. به گزارش مازند اسپرت: این هافبک طراح و بازی ساز برزیلی، زمستان ۲۰۱۴ از لاتزیو راهی اینتر شد اما همراه این تیم به افتخاری دست پیدا نکرد. حالا او امیدوار است […]

شب گذشته بود که پیش از اتمام مهلت نقل و انتقالات، هرنانس با قراردادی به ارزش ۱۱ میلیون یورو از اینتر به یوونتوس پیوست.

به گزارش مازند اسپرت: این هافبک طراح و بازی ساز برزیلی، زمستان ۲۰۱۴ از لاتزیو راهی اینتر شد اما همراه این تیم به افتخاری دست پیدا نکرد. حالا او امیدوار است در فصلی که پیش بینی می شود یووه با از دست دادن سه ستاره خود(پیرلو، ته وز و ویدال) کار دشواری پیش رو داشته باشد، به موفقیت نائل شود.

هرنانس پس از پیوستن به یوونتوس، عکسی از خود با پیراهن یووه در فیسبکوش منتشر کرد و نوشت:” با افتخار و غرور، پیراهن جدیدم را به شما نشان می دهم.فردا مشخص می شود شماره این پیراهن چه خواهد بود. انگیزه های من نسبت به قبل تغییر نکرده است.از اینکه یک شهر جدید و زیبا و یک تیم بزرگ دیگر را تجربه خواهم کرد خوشحالم و امیدوارم که روزهای حضورم در یوونتوس شیرین باشد.

یووه یکی از بزرگترین تیم های ایتالیا و دنیاست.مشتاق کار کردن کنار بازیکنان و شخصیت های مهم و بزرگ این باشگاه هستم. از مدیریت اینتر و هوادارانش نیز متشکرم که به من فرصت حضور در این باشگاه بزرگ را دادند اما حالا همه توانم را برای موفقیت یوونتوس خواهم گذاشت.”

 

پاسخی بگذارید