تاریخ: ۲۰:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه گفت: می توانستیم بازی را ببریم، اما من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، میترا شعبانیان پس از شکست بانک سرمایه مقابل نماینده تایلند اظهار داشت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و حتی فکر نمی‌کردیم با این اختلاف مغلوب شویم. تیم تایلند سال‌ها تجربه قهرمانی در باشگاه‌های آسیا را دارد و امسال هم با تکیه بر دو بازیکن آمریکایی خودش بسیار قدرتمند در این مسابقات حاضر شده است.

وی افزود: بازیکنان ما اشتباهات فردی بسیاری داشتند، وگرنه حتی می‌توانستیم بازی را به‌سود خودمان به اتمام برسانیم. باز هم من از عملکرد همه بازیکنانم راضی هستم.

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه در مورد بازی فردا مقابل چین تایپه، گفت: با این بازی که بازیکنانم امروز انجام دادند، اعتماد به نفس بیشتری خواهند داشت و تمام سعی‌مان این است که بازی را به‌نفع خودمان به اتمام برسانیم و این دور از دسترس نیست.

هجدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا با حضور هشت تیم از ۴ تا ۱۱ خردادماه در قزاقستان در حال برگزاری است و تیم بانک سرمایه به‌عنوان نماینده ایران در این رقابت‌ها ساعت ۱۴ فردا (جمعه) به‌وقت محلی در دومین دیدار خود به مصاف چین تایپه خواهد رفت./تسنیم

پاسخی بگذارید