تاریخ: ۲۰:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز تیمش حضور یافت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بازیکنان تیم استقلال که روز گذشته استراحت کرده بودند، تمرین امروز (پنجشنبه) جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل العین امارات را از ساعت ۱۸ در کمپ باشگاه برگزار کردند.

*امید ابراهیمی که به علت مصدومیت در تمرینات حضور نداشت و دیدار مقابل العین را از دست داده بود، امروز در محل تمرین آفتابی شد و مورد استقبال بازیکنان و کادر فنی قرار گرفت. این بازیکن تمرین اختصاصی انجام داد.

*کودک خردسالی که شبیه مارسلو، بازیکن تیم رئال مادرید بود، حرکات پا به توپ انجام می‌داد و توجه هواداران را به خود جلب کرده بود.

*حدود ۷۰ نفر از هواداران تیم استقلال در کمپ حضور داشتند و از نزدیک نظاره‌گر تمرین تیم‌شان بودند. قرار بود تمرین ساعت ۱۸ آغاز شود، اما به خاطر آنالیز تیم العین، تمرین با ۴۵ دقیقه تأخیر آغاز شد.

*بازیکنان ابتدا خودشان را گرم کرده و کارهای کششی انجام دادند. سپس تحت نظر علیرضا منصوریان فوتبال در زمین بزرگ و در ادامه به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

*با توجه به اینکه کنار کمپ باشگاه، تالار عروسی قرار دارد، بعضی از میهمانان تالار در محل تمرین استقلال حضور داشتند.

*بهتاش فریبا و دکتر امین نوروزی از نزدیک نظاره‌گر تمرین بودند. محمدحسین کنعانی‌زادگان و نصرالله عبداللهی نیز غابیان تمرین بودند.

*بعضی از هواداران خود را از شهرستان‌های مختلف به محل تمرین استقلال رسانده‌ بودند. تعدادی از آنها در مورد بازگشت پژمان منتظری با یکدیگر صحبت می‌کردند.

*منصوریان از ساعت ۱۵ در کمپ حضور یافته بود تا فیلم آنالیز بازی با العین را آماده کند.

*مهدی رحمتی که گفته می‌شد از کشاله ران دچار مصدومیت شده، امروز بدون هیچ مشکلی تمرین کرد.

*با توجه به اینکه امروز ششمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی بود، دو کودک خردسال که دو قلو هم بودند، با لباس حجازی در تمرین حضور داشتند.

*در بخش فوتبال، منصوریان بارها تمرین را متوقف و نکات مورد نظر را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

*یک هوادار که ویلچرنشین بود، با تصمیم استقلالی‌ها نزدیک چمن قرار داده شد تا بتواند نظاره‌گر تمرین تیم محبوبش باشد.

*پیش از آغاز تمرین، با تصمیم علیرضا منصوریان، مسئولان کمپ به سبک تیم‌های اروپایی زمین را به آب بستند. این در جریان تمرین هم صورت گرفت. دلیل تصمیم منصوریان به این خاطر بود که تیم‌های عربی پیش از آغاز بازی زمین بازی را به آب می‌بندند.

*تمرینات استقلال طی روزهای جمعه و شنبه نیز پیگیری شده و سپس ساعت ۱۸ شنبه هفته آینده راهیی امارات خواهند شد.

به گزارش تسنیم، دیدار برگشت استقلال مقابل العین در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، ساعت ۲۳:۳۰ دوشنبه هفته آینده در امارات برگزار خواهد شد./تسنیم

پاسخی بگذارید