تاریخ: ۲۰:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دبیر سازمان لیگ فوتسال و مدیرعامل باشگاه دبیری تبریز در نشست سرپرستان تیم‌های فوتسال با هم درگیری لفظی داشتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نشست سرپرستان تیم‌های فوتسال از ساعت ۱۴ امروز (پنجشنبه) برگزار شد که کاظم سلیمانی دبیر سازمان لیگ فوتسال و نیز افشین دبیری به عنوان نماینده باشگاه دبیری در این نشست حضور داشت.

در اواسط جلسه، افشین دبیری هنگام ترک این نشست خطاب به حاضران جلسه گفت: باشگاه دبیری از لیگ برتر فوتسال کناره‌گیری کرده است و من آمده‌ام که از حاضران خداحافظی کنم. مسائلی پیش آمد که باعث شد از حضور در لیگ برتر دلسرد شویم. یکی از مشکلات ما، خود آقای سلیمانی است که بازنشسته است و نمی‌تواند فعالیت کند.

در این هنگام بود که سلیمانی اظهار داشت: فوتسال سال گذشته سوم جهان شد و به قهرمانی آسیا هم دست یافت. شما کجای مدیریت را دیده‌اید؟ کوپن‌های برخی‌ها دیگر مصرف شده است و نیاز به نیروهای جدید داریم. ۵۵ سال است که در ورزش هستم، زمانی که شما هیچ جای ورزش نبوده‌ای! متأسفانه بعضی افراد فرق بین توپ فوتسال و فوتبال را تشخیص نمی‌دهند. اعضای خانواده من در فوتسال هستند.

دبیری هم با عصبانیت خطاب به سلیمانی گفت: اجازه نمی‌دهم کسی صحبت توهین‌آمیز علیه من استفاده کند. شنیدم که گفته‌اید وقتی تیم‌های فوتسال کنار می‌روند، خوشحال می‌شوم. هنر مدیریت این است که تیم‌ها را نگه دارد، نه اینکه مدیران تیم‌ها را دلسرد کند.�

این قائله با وساطت و صحبت‌های اکبر تقوی سرپرست تیم فرش‌آرای مشهد خاتمه یافت./تسنیم

پاسخی بگذارید