تاریخ: ۱۸:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
نام نویسنده: sobhan

انتقال جولیان دراکسلر به ولفسبورگ خشم هواداران شالکه را برانگیخت. به گزارش مازند اسپرت:ستاره ۲۱ شاله شالکه که یوونتوس ایتالیا برای جذب وی تلاش بسیاری کرد، در آخرین لحظات مهلت نقل و انتقالات تابستانی تصمیم گرفت به ولفسبورگ بپیوندد. این تصمیم موجی از خشم و سرزنش و توهین را از سوی هواداران شالکه در پی […]

انتقال جولیان دراکسلر به ولفسبورگ خشم هواداران شالکه را برانگیخت.

به گزارش مازند اسپرت:ستاره ۲۱ شاله شالکه که یوونتوس ایتالیا برای جذب وی تلاش بسیاری کرد، در آخرین لحظات مهلت نقل و انتقالات تابستانی تصمیم گرفت به ولفسبورگ بپیوندد. این تصمیم موجی از خشم و سرزنش و توهین را از سوی هواداران شالکه در پی داشت.
آنها هورس هلت ،مدیر این باشگاه، را هم در این انتقال مقصر دانسته و مورد انتقاد قرار دادند؛ چرا که وی تا مدت‌ها اعلام می‌کرد فروش این ستاره غیرممکن است ولی روز گذشته ورق درحالی برگشت که دیگر حتی مجالی برای جذب جانشین مناسب این بازیکن هم وجود نداشت. یکی از لیدرهای هواداران تیم آبی‌پوش گلزن‌کرشن در پیامی با طعنه به توئیتی که دراکسلر سال ۲۰۱۳ به هنگام تمدید قراردادش با شالکه منتشر کرده بود، نوشت:” با افتخار و اشتیاق به ولفسبورگ برو!”
سایر لیدرها هم در شبکه‌های اجتماعی با انتشار عبارت‌هایی مثل “خجالت بکش”، “بدبخت قابل ترحم”، “مزدور” و از این قبیل به رفتن این بازیکن واکنش نشان دادند.
گفتنی است دراکسلر که تا سال ۲۰۱۸ با شالکه قرارداد داشت، روز گذشته با قراردادی ۳۵ میلیون یورویی به ولفسبورگ پیوست.

 

پاسخی بگذارید