تاریخ: ۱۲:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
نام نویسنده: المیرا قاسم تبار

هافبک اسپانیایی منچستریونایتد پس از قهرمانی این تیم در لیگ اروپا امیدوار به کسب جام‌های بیشتر اروپایی با شیاطین سرخ است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیم فوتبال منچستریونایتد شب گذشته (چهارشنبه) به لطف گلزنی پل پوگبا و هنریک مخیتاریان در فینال لیگ اروپا با نتیجه ۲ بر صفر آژاکس را شکست داد تا این تیم ضمن به قهرمانی رسیدن در این رقابت‌ها، سهمیه حضور در رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را نیز کسب کند. شیاطین سرخ که با مورینیو پیش از این در جام خیریه انگلیس و جام اتحادیه انگلیس به قهرمانی رسیده بودند، با این قهرمانی، عملکرد نه‌چندان دلچسب خود در فصل اخیر لیگ برتر را به دست فراموشی سپردند.

خوان ماتا پس از این بازی گفت: این قهرمانی برای ما معنا و مفهوم خاصی دارد. ما تنها با یک گزینه پا به این بازی گذاشتیم و آن کسب جامی بود که باشگاه منچستریونایتد پیش از این هرگز آن را به دست نیاورده بود. در نهایت ما موفق به انجام این کار شدیم و از این بابت خوشحالیم. فینال فوق‌العاده‌ای بود و این اولین فینال اروپایی من با منچستریونایتد بود. امیدوارم این شروعی برای کسب جام‌های بیشتر اروپایی با من‌یونایتد باشد.

هافبک پیشین چلسی با اشاره به حادثه تروریستی اخیر شهر منچستر، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: به خصوص پس از اتفاقی که دوشنبه شب در منچستر رخ داد، ما می‌خواستیم که در این دیدار به پیروزی برسیم و با جام به منچستر برگردیم. هفته سختی برای بسیاری از ما و شهر منچستر بود و سعی کردیم به خاطر کسانی که تحت‌تأثیر حادثه منچستر قرار گرفتند، در این دیدار به پیروزی برسیم./fars

پاسخی بگذارید