تاریخ: ۱۱:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی آژاکس پس از شکست مقابل منچستر یونایتد در فینال لیگ اروپا گفت:برای همه بازیکنان ما این اولین فینال بود. برای قهرمانی در فینال باید چندین بار به این مرحله برسید و تجربه کسب کنید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال منچستر یونایتد شب گذشته در فینال لیگ اروپا مقابل آژاکس قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.

پیتر بوژ، سرمربی آژاکس پس از این شکست تلخ گفت: بدیهی است که احساس ناامیدی و شکست می‌کنیم زیرا شما در فینال تنها برای برد بازی می‌کنید. ما در این بازی کاری انجام ندادیم و آژاکس مثل گذشته ظاهر نشد. زمانیکه با نتیجه یک بر صفر از رقیب مثل منچستر یونایتد عقب می‌افتید کارتان بسیار سخت می‌شود چون رقیب بسیار منظم و دفاع مستحکمی دارد.

وی افزود: برای همه بازیکنان ما این اولین فینال بود. برای قهرمانی در فینال باید چندین بار به این مرحله برسید و تجربه کسب کنید. بازیکنان جوان ما از این بازی خیلی چیزها یاد گرفتند و این یکی از جوانب بازی بود که آنها بهتر از ما عمل کردند. با این یادگیری ما در فصل آینده قدرتمندتر ظاهر خواهیم شد. اگر بتوانیم این تیم را برای فصل آینده نگه داریم بدون شک قدرتمندتر خواهیم شد./فارس

پاسخی بگذارید