تاریخ: ۱۰:۱۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
نام نویسنده: sobhan

میرشاد ماجدی سرپرست فصل گذشته استقلال تهران طی حکمی به عنوان نایب رییس هیات فوتبال تهران انتخاب شد.   ماجدی در گفت و گو با خبرنگار “مازنداسپرت“، گفت: بعد از مذاکراتی که با آقای شیرازی داشتم. به این نتیجه رسیدیم که من می توانم در بهبود بحث آموزش ارتقای تیمهای پایه تهرانی به هیات فوتبال […]

میرشاد ماجدی سرپرست فصل گذشته استقلال تهران طی حکمی به عنوان نایب رییس هیات فوتبال تهران انتخاب شد.

 

ماجدی در گفت و گو با خبرنگار “مازنداسپرت“، گفت: بعد از مذاکراتی که با آقای شیرازی داشتم. به این نتیجه رسیدیم که من می توانم در بهبود بحث آموزش ارتقای تیمهای پایه تهرانی به هیات فوتبال کمک کنم به همین دلیل هم حکم نایب رییسی هیات فوتبال را قبول کردم.
او ادامه داد: من برنامه های زیادی برای استعداد یابی و آموزش در رده سنی تیمهای پایه دارم. البته فکر می کنم که همه در کشور ما در زمینه برنامه ریزی قوی هستند. مهم این است که این برنامه ها عملی شود و امیدوارم که بتوانم اینکار را انجام دهم.
وی افزود: در رزده سنی ۱۰ تا ۱۴ سال استعداد یابی انجام شده و من قصد دارم که نفرات انتخاب شده را که در ۹ منطقه انتخاب شدند به کل استان تهران تعمیم دهم و پس از آن نفرات بازیکنان در رده سنی نوجوانان و جوانان می توانند به تیم ملی کمک کنند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید