تاریخ: ۱۱:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که باور ندارد فقدان مرحوم ناصر حجازی ۶ سال شده باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نخستین مراسم جایزه زنده یاد ناصر حجازی شب گذشته (چهارشنبه) در سالن قلم سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد. در این مراسم مهدی تاج، محمدرضا عارف، بیژن ذوالفقارنسب، فریده شجاعی،علی دایی، علی فتح‌الله‌زاده، علیرضا اسدی، غلامحسین زمان آبادی، بهتاش فریبا، مهدی طارمی، وحید امیری، علیرضا بیرانوند، نصرالله عبداللهی، علیرضا فغانی، آرش برهانی، محسن ترکی، فرامرز ظلی، ابراهیم صادقی، عنایت آتشی، حمید بابازاده، تیمور غیاثی، سعید مراغه‌چیان و جمعی از اهالی سینما و هنر حضور داشتند، لوح تقدیر جایزه ناصر حجازی  به نفرات نخست هر بخش که از سوی هیئت داوری برگزیده شده بودند، اهدا شد.

در این مراسم، جایزه چهره ویژه مدیریت ورزش کشور به رئیس فدراسیون فوتبال اهدا شد. ضمن اعلام موفقیت‌های فدراسیون فوتبال در راهیابی تیم‌های فوتسال، فوتبال ساحلی، جوانان و نوجوانان به جام جهانی در سال اخیر و همچنین نزدیک بودن  احتمال صعود تیم بزرگسالان برای صعود به جام جهانی، جایزه چهره برتر مدیریت ورزش کشور از سوی دکتر محمدرضا عارف، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی به رئیس فدراسیون فوتبال اهدا شد.

همچنین لوح بهترین‌ها در سایر بخش ها به کاندیداهای برتر شامل؛ علی دایی، سعید آذری، عادل فردوسی‌پور، خسرو حیدری، برانکو ایوانکوویچ، علیرضا بیرانوند، مهدی طارمی و … اهدا شد.

بیژن ذوالفقارنسب، علی فتح‌الله‌زاده، محمدرضا زادمهر، جهانگیر کوثری، آتیلا حجازی، سعید رمضانی، مازیار میری و همایون اسعدیان از اعضای تیم داوری این همایش بودند.

تاج در این مراسم اظهار داشت: باور نداریم که غم فقدان ناصر حجازی ۶ ساله شده است. می‌توانم بگویم که جزو نزدیک ترین افراد به آن عزیز بوده و تا روزهای آخر و حتی تا روز آخر با ایشان در ارتباط بودم.

وی ادامه داد: در دوره همکاری با حجازی در سپاهان، وی سنگ بنای جوانگرایی را در این باشگاه را گذاشت و خیلی از کسانی که امروز نام بزرگی در فوتبال دارند از آن مقطع به صورت رسمی برای خود نامی دست و پا کردند. واقعیت این است که مرحوم حجازی در همه آن سال‌ها مشاور عالی من بود و درباره مسائل ورزشی و حتی موضوعات غیرورزشی این ارتباط همیشه ادامه داشت و هرگز قطع نشد.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: از مسئولان و دست اندرکاران همایش جایزه ناصر حجازی تشکر می‌کنم. سپاس ویژه‌ای هم از خانواده زنده یاد حجازی دارم که در همه سال‌ها و به خصوص در مقطع کسالت وی در کنارش بودند و پس از آن هم در شناسایی اخلاقش به نسل جوان  تلاش گسترده‌ای داشتند./تسنیم

پاسخی بگذارید