تاریخ: ۱۱:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک اسپانیایی شیاطین سرخ قهرمانی در لیگ اروپا را به قربانیان حادثه منچستر تقدیم کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،آندر هررا که در پی پیروزی ۲ بر صفر شب گذشته (منچستریونایتد) برابر آژاکس و قهرمانی این تیم در لیگ اروپا به عنوان بهترین بازیکن دیدار فینال این رقابت‌ها انتخاب شد، پس از بازی گفت: سه‌شنبه صبح با شنیدن خبر انفجار تروریستی در شهر منچستر همانند آواری فرو ریختیم. عمیقاً بابت این اتفاق ناراحت بودیم و تمرین کردن در چنین شرایطی دشوار بود.

وی افزود: مورینیو پیش از بازی تنها به ما گفت که به خاطر قربانیان این حادثه باید قهرمان شوید و این همان کاری بود که ما انجام دادیم. اگر هم با این قهرمانی حتی یک درصد از قربانیان این حادثه حمایت کرده باشیم، باز هم خوب است.

هافبک اسپانیایی شیاطین سرخ تصریح کرد: این جام لیگ اروپاست و هر روز نمی‌توانید در این تورنمنت به قهرمانی برسید. چهار سال پیش با اتلتیک بیلبائو تا فینال لیگ اروپا پیش رفتیم، اما در کسب آن ناکام ماندیم. اکنون خیلی خیلی خوشحالم. ما این جام را به قربانیان منچستر تقدیم می‌کنیم.

هررا در پایان پیامی به جهانیان داد. او گفت: این اتفاق ممکن بود در هر جای دیگر دنیا بیفتد، به همین خاطر به جهانی متحد برای جنگیدن به خاطر صلح نیاز داریم./تسنیم

پاسخی بگذارید