آقای گل لیگ یک نخستین خرید علی دایی؛
تاریخ: ۲۳:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
نام نویسنده: علی احمدی
محمد عباس‌زاده به سایپا پیوست + عکس

محمد عباس زاده مهاجم تیم نساجی مازندارن با عقد قراردادی دو ساله یه تیم سایپا پیوست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد عباس‌زاده با عقد قراردادی دو ساله به تیم فوتبال سایپا پیوست تا یک بار دیگر به عنوان بازیکن زیرنظر علی دایی کار کند.

محمد عباس‌زاده که فصل اخیر را در لیگ یک سپری کرد و با وجود عدم راهیابی همراه نساجی مازندران به لیگ برتر، با به ثمر رساندن ۲۴ گل عنوان آقای گلی این رقابت‌ها را به دست آورد در لیگ هفدهم برای نارنجی پوشان به میدان خواهد رفت.
عباس‌زاده یک بار در سال ۹۲ با نظر علی دایی از نساجی قائمشهر به پرسپولیس پیوست و شاگرد آقای گل جهان شد که در نخستین سال حضور در لیگ برتر، با وجود عدم بازی‌های زیاد نمایش درخشانی ارائه کرد و ۵ گل زد که تمام آنها در ۶ هفته پایانی فصل بود و این عملکرد موجب شد یک فصل دیگر در جمع سرخ پوشان بماند.
او بعد از اینکه در دور برگشت فصل ۹۵-۹۴ پایان خوشی همراه راه‌آهن نداشت و با این تیم به لیگ یک سقوط کرد، فصل گذشته نیز همراه نساجی مازندران بود ولی پس از ناکامی تیم شهرش در راهیابی به سطح اول فوتبال ایران حالا به لیگ برتر بازگشت و دوباره شاگرد علی دایی شد.
عباس‌زاده نخستین خرید سایپا برای لیگ هفدهم بوده که سهمیه لیگ یکی هم محسوب می‌شود و با قراردادی سه ساله به جمع نارنجی پوشان اضافه شده است.

 

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01201226.jpg

 

پاسخی بگذارید