تاریخ: ۱۷:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پیکان گفت: امیدوارم در فصل آینده بهترین انتخاب را انجام دهم، چون این انتخاب برای من بسیار مهم است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیامک نعمتی درمورد وضعیت خودش برای فصل آینده گفت: از چند تیم لیگ‌برتری پیشنهاد دارم، ولی هنوز تصمیم خاصی نگرفته‌ام. از طرفی دوست دارم در اروپا بازی کنم و خودم دنبال این هستم که لژیونر شوم، ولی اگر این اتفاق نیفتاد، سعی می‌کنم بهترین تصمیم را بگیرم. انتخاب فصل بعد برای من بسیار مهم است، ‌چون به جام جهانی نزدیک می‌شویم و هدف بزرگ من این است که به تیم ملی دعوت شوم، به همین دلیل باید بهترین انتخاب را داشته باشم.

وی در مورد اینکه چقدر احتمال دارد در پیکان بماند تأکید کرد: جدا از پیکان پیشنهادهای دیگری هم دارم و به هر حال باید با تیم‌های موردنظر مذاکره کنم تا بهترین تصمیم گرفته شود. از طرفی مسائل مالی هم بسیار مهم است و من باید در این زمینه بهترین انتخاب را انجام داده و تصمیم درستی بگیرم.

نعمتی درباره اینکه گفته می‌شود در تیررس باشگاه پرسپولیس هم قرار دارد، اظهار داشت: بله، من از پرسپولیس پیشنهاد دارم و مطمئنا روی این پیشنهاد هم فکر می‌کنم. البته برخلاف مسائلی که عنوان می‌شود هنوز توافقی با پرسپولیس نداشته‌ام. به هر حال این تیم درگیر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا است و بعد از این مسابقات در فصل نقل و انتقالات فعالیت خواهد کرد./تسنیم

پاسخی بگذارید