تاریخ: ۹:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
نام نویسنده: sobhan

مورگان اشنایدرلین، هافبک منچستریوناتید عنوان کرد که پس از تایید خرید آنتونی مارسیال، وین رونی از او سوال کرده که مارسیال کیست.       به گزارش “مازنداسپرت“، مارسیال شب گذشته به انگلیس سفر کرد تا انتقالش به منچستر با ۸۰ میلیون یورو را قطعی کند و انتظار می‌رود امروز باشگاه یونایتد این انتقال را […]

مورگان اشنایدرلین، هافبک منچستریوناتید عنوان کرد که پس از تایید خرید آنتونی مارسیال، وین رونی از او سوال کرده که مارسیال کیست.

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، مارسیال شب گذشته به انگلیس سفر کرد تا انتقالش به منچستر با ۸۰ میلیون یورو را قطعی کند و انتظار می‌رود امروز باشگاه یونایتد این انتقال را تایید کند. این در حالیست که مارسیال تا به حال برای تیم ملی فرانسه به میدان نرفته و ۵۰ بازی برای موناکو در لیگ فرانسه داشته است.

اشنایدرلین در این رابطه گفت:” راستش را بخواهید، دیروز در هواپیما، رونی سراغ من آمد و از من پرسید مارسیال کیست زیرا رسانه‌های انگلیس از او صحبت کرده بودند. به او گفتم که مارسیال یک بازیکن با استعداد فوق‌العاده است که بازی‌های بسیار خوبی برای موناکو در طول فصل اخیر انجام داده است.به رونی گفتم که مارسیال تکنیکی و قدرتی است. کمی شبیه به تیری آنری است.”

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید