تاریخ: ۱۷:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع جدید تیم فوتبال سپاهان گفت: غیر از سپاهان از تیم‌های دیگر نیز پیشنهاد داشتم اما دلیل انتخاب سپاهان، بزرگی این باشگاه و شرایط پیشرفت در آن بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیاوش یزدانی  در خصوص انتخاب سپاهان اظهار داشت: به دنبال پیشرفت بودم و شرایط برای رسیدن به این مهم در سپاهان مهیا‌ بود. فکر می‌کنم با انتخاب یک باشگاه بزرگ و همچنین فعالیت زیر نظر یک مربی بزرگ به نام کرانچار انتخاب درستی داشتم و امیدوارم با تمام توان در خدمت سپاهان و هواداران این تیم باشم.

وی در پاسخ به این سوال که غیر از سپاهان پیشنهادات دیگری نیز داشته، عنوان کرد: غیر از سپاهان از تیم‌های دیگر نیز پیشنهاد داشتم اما دلیل انتخاب سپاهان، بزرگی این باشگاه و شرایط پیشرفت در آن بود. اگر به دنبال مسائل مالی بودم پیشنهادات بالاتری نیز داشتم و حتی با حضور در پیکان قراردادی در همین حدود دریافت می‌کردم. انتخاب سپاهان کاملا فوتبالی بود و با توجه به اینکه بازیکن جوانی هستم اگر از الان به دنبال مسائل مالی باشم دو سال دیگر فوتبالم نابود می‌شود. حضور در سپاهان در عین اینکه باعث پیشرفت می‌شود اما کار بازیکن را نیز سخت‌تر می‌کند. در سپاهان بازیکن باید تمرکز بیشتری داشته باشد و برای موفقیت فقط به فوتبال فکر کند.

مدافع جدید سپاهان در خصوص اینکه در سال جام جهانی چقدر امیدوار به حضور در تیم ملی است، عنوان کرد: خیلی به این موضوع امیدوار هستم اما ابتدا به دنبال عملکرد خوب در سپاهان هستم و در کنار ان نیم نگاهی نیز به حضور در اردوی تیم ملی دارم.

یزدانی  در خصوص اینکه سپاهان امسال برای قهرمانی بسته خواهد شد، گفت: سپاهان تیم بسیار بزرگی است و خود به خود شخصیت قهرمانی دارد. امسال نیز این تیم در حال پوست اندازی است و فقط به حضور در رتبه‌های بالای جدول و کسب عنوان قهرمانی فکر می‌کند./تسنیم

پاسخی بگذارید