تاریخ: ۱۷:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران پس از شکست تیمش مقابل زامبیا اعلام کرد اگر این شکست با اشتباهی رقم خورده باشد، این اشتباه او بوده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیر حسین پیروانی پس از شکست ۴ بر ۲ ایران مقابل زامبیا، اظهار داشت: ما بازی را خوب شروع کردیم، اما در نیمه دوم به دلیل شرایط بدنی بازیکنان نسبت به زامبیا کم آوردیم. این مشکل باعث شد که در عرض ۱۳ دقیقه ۴ گل دریافت کنیم. بازیکنان ما در نیمه اول ارائه‌گر بازی خوبی بودند. طبیعی است که ما پس از سال‌ها در جام جهانی حاضر شده‌ایم.

وی افزود: لیگ ایران اخیراً تمام شده و بازیکنان در یک لیگ فرسایشی حضور داشتند. ما برای آماده‌سازی کامل تیم فرصت کافی نداشتیم، اما با این وجود در همان زمان هم بازیکنان با همه وجود تمرین کردند. طبیعی است که برای حضور در این مسابقات باید تجارب بیشتری داشت.

پیروانی ادامه داد: من بارها به بازیکنان گفتم که بازی را کنترل کنند، اما آنها تمرکز خود را از دست دادند. این طبیعت فوتبال است. بچه‌ها در این دو بازی بسیار شاداب کار کردند و من هم از عملکرد آنها رضایت کامل دارم. اگر اشتباهی شد و بازی را باختیم، به من برمی‌گردد.

سرمربی تیم جوانان ایران درباره بازی سوم مقابل پرتغال گفت: باید با بازیکنان صحبت کنیم و آنها را برای دیدار با این تیم آماده کنیم. هنوز شانس خوبی برای صعود از گروه داریم.

پیروانی درباره اینکه آیا تصور می‌کرد تیمش پس از برتری ۲ بر صفر مقابل زامبیا در نهایت شکت بخورد یا نه، بیان داشت: ما از نظر بدنی کم آوردیم. در ادامه زامبیا توپ و میدان را در اختیار گرفت و توانست چهار بار دروازه ما را باز کند./تسنیم

پاسخی بگذارید