تاریخ: ۱۱:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

در حالی که گمانه‌زنی‌ها درباره آینده کاپیتان تیم فوتبال رم است، اکنون آینده کاپیتان دوم این تیم هم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،باشگاه رم با انتشار عکسی از پیراهن‌های جدیدش برای فصل ۱۸-۲۰۱۷ رونمایی کرد، پیراهنی که جالوروسی در آخرین بازی این فصل خود، یکشنبه هفته آینده برابر جنوا با آن به میدان خواهد رفت و تصور می‌شود که این آخرین پیراهنی باشد که فرانچسکو توتی در ترکیب رمی که ۲۵ سال برایش توپ زده، به تن می‌کند.

نکته جالب اما درباره عکسی که رمی‌ها برای رونمایی از پیراهن فصل آینده‌شان منتشر کرده‌اند این است که در این عکس علاوه بر توتی خبری از دانیله دروسی، کاپیتان دوم جالوروسی هم نیست و این موضوع آینده کاپیتان دوم رم را هم در هاله‌ای از ابهام قرار داده به خصوص که قرارداد او با رم تمام شده و هنوز هیچ اقدامی از سوی باشگاه برای تمدید آن صورت نگرفته است. گفته می‌شود که رم به دروسی پیشنهاد تمدید یک‌ساله قراردادش را داده است اما دروسی قراردادی دو ساله می‌‌خواهد.

در تصویر منتشر شده از پیراهن‌های جدید رم که توسط شرکت نایکی تولید شده و از تاریخ ۲۵ می (چهارم خرداد) به فروش می‌رسد، رجا ناینگولان، کوین اشتروتمان، ادین ژکو، محمد صلاح و آلساندرو فلورنزی حضور دارند و این در حالی است که شایعاتی فراوانی درباره احتمالی انتقال ناینگولان به چلسی منتشر شده است. قرار گرفتن این هافبک بلژیکی جلوتر از سایر بازیکنان در مرکز تصویر اما شاید نشانه‌ای از آن باشد که جالوروسی قصد فروش وی را ندارد./تسنیم

پاسخی بگذارید