تاریخ: ۱۰:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک پرسپولیس نسبت به تعویضش عکس‌العمل نشان داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و لخویای قطر بانتیجه بدون گل خاتمه یافت.

* محسن مسلمان بعد از این که جای خود را به علی علیپور داد، از گوشه زمین بیرون رفت و یک ضربه آرام پایش به تابلوی کنار زمین کوبید تا ناراحتیش را از این تعویض نشان دهد.

* در دقیقه ۷۵ پشت محوطه جریمه پرسپولیس لخویا صاحب ضربه کاشته شد و در این لحظه سروش رفیعی جلوی توپ ایستاده بود تا مانع شروع زود هنگام بازی توسط بازیکن حریف شود، در این لحظه بیرانوند بر سر رفیعی فریاد زده که از توپ فاصله بگیرد تا وقفه‌ای در بازی ایجاد نشود.

* جمال بلماضی سرمربی لخویا در کنار زمین یک لحظه هم آرام و قرار نداشت و با حرکات عجیب و غریبش توجه‌ها را جلب کرده بود حرکات او کاملا شبیه اکبر میثاقیان بود.

* بعد از این که داور برای تیم پرسپولیس اعلام پنالتی کرد نیمکت نشینان لخویا از جمله سرمربی این تیم شدیداً به این تصمیم داور اعتراض نشان دادند.

* خبرنگاران ایرانی وقتی پرسپولیس صاحب پنالتی شد سر از پا نمی‌شناختندو همین مسئله باعث شد خبرنگاران قطری به آنها با به کار بردن کلمه ریلکس به آنها تذکر دهند. نکته جالب این که وقتی دروازه‌بان آنان موفق به مهار پنالتی شد خبرنگاران قطری خودشان به شادی پرداختند.

* بعد از این که دروازه‌بان لخوی چند بار به زمین افتاد محمود خوردبین نزد داور چهارم رفته و به این مسئله اعتراض کرد.

* با اینکه برانکو گفته بود تا وقتی در پرسپولیس باشد اجازه نمی‌دهد طارمی پنالتی بزند، پس از مسابقات لیگ باز هم شاهد این بودیم که طارمی پنالتی زد و باز هم آن را خراب کرد تا به نوعی با سرنوشت پرسپولیس بازی کرده باشد./تسنیم

پاسخی بگذارید