تاریخ: ۸:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت که اگر اعضای این تیم بخواهند فقط به این تساوی و پنالتی ازدست رفته تیم خود بیندیشند قطعاً ضرر خواهند کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد پنجعلی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل لخویا در ورزشگاه خالی ازتماشاگر آزادی گفت: پرسپولیس در این بازی موقعیت‌هایی به دست آورد. سرخپوشان تیم خوبی بودند اما لخویا نیز تیمی حرفه‌ای بود. در مجموع لیگ قهرمانان آسیا سخت است و امیدوارم در قطر جبران کنیم.

وی در خصوص پنالتی که مهدی طارمی از دست داد، گفت: روز گذشته (دوشنبه) طارمی سر تمرین پنالتی‌های خوبی می‌زد و دروازه‌بان هم خوب سمت توپ رفت. به هر حال باید به بازی برگشت فکر کنیم. بازیکنان باید این تساوی را به سرعت فراموش کنند و از لحاظ روحی ریکاوری شوند. اگر بخواهیم فقط به پنالتی از دست رفته و نیز به این تساوی فکر کنیم قطعاً ضرر می‌کنیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تماشاگران عامل اصلی موفقیت یک تیم هستند، عنوان کرد: قانون باید رعایت شود و متاسفانه تماشاگران ما به خاطر تخلف از این بازی محروم شدند. این اتفاق در شرایط خیلی حساسی افتاد و مقابل تیمی تماشاگر نداشتیم که بسیار حرفه‌ای بود. شاید اگر مقابل تیمی نه چندان قدرتمند قرار داشتیم خیلی ارزش نداشت، اما اکنون در شرایط حساسی قرار داریم. امیدوارم در قطر نتیجه خوبی بگیریم./تسنیم

پاسخی بگذارید