تاریخ: ۸:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مسئول برگزاری لیگ دسته اول فوتبال گفت: باشگاه خونه‌به‌خونه هنوز هیچ نامه‌ای مبنی بر انصراف از دیدار مقابل نساجی قائمشهر نداده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روز یکشنبه کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رأی خود را در خصوص تجدید نظرخواهی تیم‌های خونه‌به‌خونه بابل و نساجی قائمشهر درباره آرای کمیته انضباطی صادر کرد. این کمیته ضمن رد اعتراض باشگاه‌های نساجی و خونه‌به‌خونه، آرای صادر شده از سوی کمیته انضباطی مبنی بر تکرار مسابقه و محرومیت از حضور تماشاگران و پرداخت جریمه نقدی را عیناً تایید و قرار شد این دیدار روز پنجشنبه ۴ خرداد در ورزشگاه خالی از تماشاگر شهدای بابل برگزار شود.

مسئولان باشگاه خونه‌به‌خونه بابل پس از صدور این حکم از سوی کمیته استیناف، اعلام کردند که به هیچ وجه در این مسابقه شرکت نخواهند کرد.

فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در این خصوص اظهار داشت: هنوز نامه‌ای از سوی باشگاه خونه‌‌به‌خونه مبنی بر شرکت نکردن تیم‌شان در این دیدار به دست ما نرسیده است. هر زمانی این باشگاه به صورت کتبی انصرافش را اعلام کرد، ما هم در مورد نتیجه این مسابقه تصمیم خواهیم گرفت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای این مسابقه عوامل برگزاری مانند داور و ناظر بازی تعیین شده است،‌ گفت: تا این لحظه ما هم داور و هم ناظر بازی را مشخص کرده‌ایم و قرار است این بازی برگزار شود./تسنیم

پاسخی بگذارید