تاریخ: ۸:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دبیر کمیته فوتسال معتقد است که تیم سن‌ایچ می‌توانست مقابل مقاومت قرچک پیروز شود اما مربی این تیم، بازی را به حاشیه برد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته آخر مرحله پلی‌آف لیگ دسته اول فوتسال با دیدارهایی پرحاشیه همراه بود. در مسابقه سن‌ایچ ساوه – مقاومت قرچک که به تساوی ۳-۳ رسید، اتفاقاتی نظیر قطع شدن برق ورزشگاه، پرتاب بطری و توقف طولانی به زمین مسابقه رخ داد.

کاظم سلیمانی درخصوص این اتفاقات و صحبت‌های اعضای تیم سن‌ایچ ساوه که گویا گمان می‌کنند در دیدار آتلیه طهران قم – نفت امیدیه اتفاقات ناپاکی رخ داده، اظهار داشت: چنین بحث‌هایی وجود ندارد. تیم سن‌ایچ نسبت به مقاومت قرچک خیلی بهتر بود و می‌توانست با دو، سه گل پیروز شود اما وارد حاشیه شد. چند بار بطری آب به زمین پرتاب کردند و تلاش می‌کردند تا این بازی پس از پایان دیدار دیگر به اتمام برسد. ببینید چقدر اذیت کردند که یک مسابقه فوتسال را که معمولاً‌ در حدود یک ساعت و نیم به پایان می‌رسد، پس از چهار ساعت به پایان رسید.

دبیر کمیته فوتسال با بیان اینکه یکی از اعضای کادر فنی تیم سن‌ایچ نتیجه دیدار دیگر را ۲-۲ اعلام کرد و تلاش می‌کرد تماشاگران را تحریک کند، گفت: سرمربی تیم سن‌ایچ ابتدای بازی با نماینده فدراسیون فوتبال و سپس با داور بازی درگیر شد که از بازی هم اخراج شد. می‌گویند نمی‌شود در ۴۷ ثانیه سه گل به ثمر برسد،‌ در حالی که فوتسال قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توان گفت می‌شود چند گل در یک دقیقه زد.

وی با تمجید از اعضای هیئت مدیره تیم سن‌ایچ و با بیان اینکه آنها به فوتسال علاقه‌مند هستند، تصریح کرد: متأسفانه مربی این تیم، مسابقه را به حاشیه برد. ما حتی یک ثانیه هم در بازی همزمان با این مسابقه فاصله‌ای قائل نشدیم که اگر چنین اتفاقی می‌افتاد، همان افرادی که چنین حاشیه‌هایی ایجاد کردند، ما را زیر و رو می‌کردند. ما پرونده مسابقه سن‌ایچ – مقاومت قرچک را ظرف این چند روز به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال خواهیم کرد./تسنیم

پاسخی بگذارید