تاریخ: ۱۸:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک طراح تیم استقلال در دقیقه ۸۵ دیدار تیمش مقابل العین امارات با کارت قرمز داور از زمین مسابقه اخراج شد تا تیمش ده نفره بازی را ادامه دهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،آبی پوشان تهران به لطف گل دیرهنگام کاوه رضایی موفق شدند حریف ثروتمند خود را مغلوب کردند. شاگردان منصوریان در حالی این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند که فرشید اسماعیلی در دقیقه ۸۵ با شیطنت بازیکن العین و اشتباه بزرگ داور از زمین مسابقه اخراج شد و آبی پوشان در دقایق پایانی بازی ۱۰ نفره کارشان را دنبال کردند.

کارت قرمزی که فرشید اسماعیلی از داور چینی این بازی گرفت، دومین کارت قرمزی بود که بازیکنان تیم استقلال در این فصل از داوران گرفته بودند و جالب اینجاست که آبی پوشان هر دو بازی را هم با پیروزی پشت سر گذاشتند.

اولین بازیکنی که از استقلال طعم اخراج شدن در یک مسابقه را چشید، سیدمهدی رحمتی کاپیتان این تیم بود. رحمتی در دقیقه ۹۲ هفته بیست و یکم و در مقابل پرسپولیس از زمین مسابقه اخراج شد تا اولین بازیکن اخراجی این تیم در این فصل باشد. فرشید اسماعیلی هم شب گذشته در یک دیدار آسیایی اخراج شد تا بعنوان دومین بازیکن اخراجی این تیم در این فصل باشد.

استقلالی‌ها هر دو باری  در ورزشگاه آزادی از داوران کارت قرمز گرفتند هر دو کارت قرمز نیز در دقایق پایانی نصیب بازیکنان این تیم شد و در هر دو بازی هم با تفاضل یک گل حریف خود را مغلوب کردند. /مهر

پاسخی بگذارید