تاریخ: ۱۸:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع فصل گذشته پیکان تأکید کرد که اولویت او ماندن در این تیم است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیرحسین صادقی در مورد روند مذاکراتش با باشگاه پیکان گفت: مذاکراتی را با پیکان انجام داده‌ام، اما هنوز با یکدیگر به توافق نرسیده‌ایم. برای فصل آینده پیشنهادهایی دارم، ولی اولویت من ماندن در پیکان است و حالا باید ببینم روند مذاکرات چگونه پیش خواهد رفت.

صادقی در این خصوص که باشگاه پیکان قصد ندارد بودجه فصل آینده را افزایش دهد، تأکید کرد: من هم این موضوع را شنیده‌ام. به هر حال برای هر بازیکنی مسائل مالی مهم است و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. برای اینکه بخواهم در پیکان بمانم طبیعتاً باید از لحاظ مالی به توافق برسیم. حالا باید ببینم که چه شرایطی در روزهای آینده ایجاد خواهد شد.

مدافع پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که «آیا پیکان می‌تواند در فصل آینده بهتر نتیجه بگیرد؟»، اظهار داشت: پیکان فصل قبل عملکرد خوبی داشت و با اینکه تازه به لیگ برتر صعود کرده بود، اما در جایگاه ششم قرار گرفت. طبیعتاً اگر پیکان بخواهد در جایگاه بهتری قرار بگیرد باید برنامه‌ریزی دقیق‌تری صورت بگیرد و از طرفی مسائل مالی و بودجه تیم هم بسیار مهم است. امیدوارم در نهایت اتفاقات خوبی برای پیکان رخ دهد.

صادقی در مورد اینکه «آیا دوست ندارد با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کند؟»، گفت: بارها از علاقه‌ام در این مورد صحبت کردم و مشتاق هستم که به استقلال برگردم. با این حال همه چیز دست من نیست و از طرفی حاضر نیستم برای رفتن به استقلال تن به هر کاری بدهم./تسنیم

پاسخی بگذارید