تاریخ: ۱۷:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

یک نشریه مادریدی از احتمال پیوستن سنگربان اسپانیایی پورتو به جمع شاگردان یورگن کلوپ در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال خبر داده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از نشریه آس، ایکر کاسیاس که ماه گذشته ۳۶ ساله شد، فصل آینده ممکن است از سنگر لیورپول محافظت کند.

به نوشته این روزنامه اسپانیایی، کاسیاس که فصل دوم و پایانی قراردادش با پورتو را سپری کرده است، پیشنهادات فراوان و متنوعی از سوپرلیگ چین، قطر و ترکیه داشته است اما جدی‌ترین آنها از سمت لیورپول بوده است که یکشنبه این هفته توانست سهمیه حضور در پلی‌اف لیگ قهرمانان فصل آینده را کسب کند.

در همین حال برخی منابع خبری ادعا کرده‌اند که کاسیاس با لیورپول به توافق رسیده و با این تیم پیش قرارداد بسته است. به هر حال چیزی که قطعی به نظر می‌رسد این است که کاسیاس – کسی تابستان سال ۲۰۱۵ با پورتو قراردادی دو ساله بست – با وجود ابراز تمایل به تمدید قراردادش با پورتو برای یک فصل دیگر، نمی‌خواهد در استادیو دراگائو بماند.

با وجود ناکامی پورتو برای فتح لیگ برتر پرتغال در فصلی که گذشت، عملکرد کاسیاس در این تیم تحسین‌برانگیز بود و او در ۴۳ بازی‌اش در این فصل تنها ۲۳ گل خورد و در ۲۳ بازی کلین شیت کرد/تسنیم

پاسخی بگذارید