تاریخ: ۱۷:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد که بیش از ۴ سال هدایت این تیم را در لیگ برتر بر عهده داشت، از تیم خود جدا شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرش‌آرای مشهد، مجید مرتضایی با توجه به حضور چندین ساله خود و موفقیت هایش در پشتوانه‌سازی برای باشگاه، تصمیم داشت که در دور تازه لیگ برتر، چند بازیکن جدید را به بازیکنان سال گذشته خود اضافه کند.

در جلسه‌ای مشترک، مجید مرتضایی از مدیرعامل باشگاه و هیئت مدیره درخواست کرد که بر مبنای توقع  هواداران و مسئولان، بتواند چند بازیکن درجه اول را به جوانان خود اضافه کند تا بتواند فرش‌آرا را از رده‌های میانی جدول جدا کند و در رده های بالاتری قرار دهد. هیئت مدیره هم خواسته‌های مرتضایی را به حق و منطقی دانست، اما با توجه به شرایط اقتصادی موجود، امکان فراهم آوردن این شرایط را نداشت تا ابزار لازم را برای پیشرفت تیم و ایشان فراهم سازد و در نهایت منجر به جدایی مجید مرتضایی و قطع همکاری دو طرفه ایشان با تیم فوتسال فرش‌آرا شد.

هیئت مدیره باشگاه از زحمات چندین ساله مجید مرتضایی تشکر کرد و برای ایشان در روند زندگی شخصی و ورزشی آرزوی موفقیت نمود.همچنین مجید مرتضایی نیز برای پیشرفت وررش استان و مخصوصا در بخش خصوصی  و به ویژه تیم فوتسال فرش‌آرا آرزوی توفیق کرد و این امر را محقق شده ندانست، مگر با کمک همه مسئولان استان و وفاق هر چه بیشتر بخش های دولتی و خصوصی/تسنیم

پاسخی بگذارید