تاریخ: ۱۷:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است هیچ یک از دو تیم استقلال و العین تاکتیک خاصی مقابل یکدیگر نداشتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بیژن طاهری  در خصوص برتری یک بر صفر استقلال مقابل العین امارات اظهار داشت: خدا را شکر استقلال در روزی که خوب نبود به پیروزی رسید. العین یکی از بهترین تیم‌های عربی منطقه است اما استقلال با هوشیاری بازیکنان این تیم به‌خصوص عمر عبدالرحمن را کنترل کرد. در بازی برگشت کار بسیار سختی داریم اما این پیروزی خیلی به ما کمک خواهد کرد.

وی ادامه داد: باشگاه‌های عربی بسیار متمول هستند اما برتری ما نسبت به آنها خلاقیت‌مان است. بازیکنان استقلال هم توانستند با استفاده از همین خلاقیت‌ مقابل العین به برتری برسند. در این بازی خسرو حیدری از جناح راست فشار زیادی روی دروازه العین آورد و همین باعث شد بازیکنان حریف در لحظات پایانی دچار اشتباه شوند.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره تاکتیک این تیم برای دیدار مقابل العین، تصریح کرد: در این دیدار نه تنها استقلال بلکه العین هم تاکتیک خاصی نداشت. تیم اماراتی آمده بود تا مساوی بگیرد و استقلال هم نمی‌خواست در خانه گلی دریافت کند. به طور کلی بازی‌های مرحله حذفی بار فنی بالایی ندارند.

طاهری در مورد اینکه شانس موفقیت استقلال در بازی برگشت را چقدر می‌داند، گفت: استقلال ۸۰ درصد شانس صعود دارد. بازی برگشت حتی سخت‌تر از بازی در مراحل بالاتر است. العین تیم کوچکی نیست و توانست در اصفهان سه گل به ذوب‌آهن بزند اما خوشبختانه استقلال به خوبی این تیم را کنترل کرد. امیدوارم در بازی برگشت هم بتوانند حریف را کنترل کنند و به مرحله بعد راه‌ یابند./تسنیم

پاسخی بگذارید