تاریخ: ۱۰:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی پیشین استقلال با تأکید بر اینکه نباید تیم العین امارات را بزرگ جلوه داد، گفت: خط دفاع این تیم اماراتی شکننده است و استقلال می‌تواند از این ضعف استفاده کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پرویز مظلومی در خصوص دیدار استقلال برابر العین امارات از مرحله حذفی لیگ قهرمانان گفت: قبل از هر چیز باید به منصوریان و بازیکنانش تبریک بگویم که توانستند به مرحله حذفی برسند. العین را نباید زیاد بزرگ جلوه داد. این تیم دفاع شکننده ای دارد. استقلال به راحتی می تواند در تهران، این تیم اماراتی را شکست بدهد و با خیال آسوده به فکر بازی برگشت باشد.

وی تأکید کرد: نقطه ضعف العین، خط دفاع این تیم است که بسیار شکننده است و منصوریان باید برای این ضعف حریف، یک برنامه مناسب داشته باشد.

سرمربی پیشین استقلال خاطرنشان کرد: به اعتقاد من، عمرعبدالرحمن خطرناک ترین بازیکن العین است. منصوریان باید یک بازیکن را برای مهار این بازیکن قرار دهد تا بتواند عبدالرحمن را از بازی خارج کند.

مظلومی یادآور شد: آبی پوشان باید با حمایت هواداران یک بازی منطقی ارائه دهند، در زدن گل عجله نکنند، به نقاط کور دفاع العین حمله کرده و ضربه نهایی را به این تیم بزنند. البته کادر فنی باید در خصوص حاشیه سازی بازیکنان العین هم هوشیار باشد و از بازیکنان استقلال بخواهد اسیر این مسائل نشوند و با آرامش بازی خود را انجام دهند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نبود ابراهیمی، نورافکن و انصاری می تواند در نتیجه گیری استقلال برابر العین تأثیرگذار باشد؟ گفت: آنطور که شنیده ام کادر پزشکی تلاش می کند تا امید ابراهیمی را به این دیدار برساند، اما مطمئنم منصوریان بازیکنان جوان و پرانگیزه ای دارد که می توانند جایگزین های خوبی برای غایبان استقلال باشند.

سرمربی پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات مالی شما با استقلال حل شده است یا خیر؟ تصریح کرد: مشکلات مالی من هنوز پابرجاست. سال پیش جلسه ای را با سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال برگزار کردم. او قول های زیادی را به من داد اما تا به امروز که با شما صحبت می کنم هنوز وعده های او عملی نشده است. البته فکر می کنم آنها می دانند چون مهر استقلالی بودن بر پیشانی من است اهل شکایت نیستم بنابراین از بابت مطالبات من نگران نیستند.

مظلومی در ادامه افزود: من مثل بعضی ها اهل این نیستم که  هر روز به باشگاه بروم و آنجا بنشینم و منتظر مدیرعامل  بمانم اما امیدوارم آنها مرا درک و هر چه زودتر مشکلات مرا برطرف کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که چه میزان از استقلال طلبکار هستید؟ گفت: چیزی نزدیک به یک میلیارد تومان از استقلال طلبکارم اما هنوز به خود اجازه ندادم که به خاطر مسائل مالی از باشگاه شکایت کنم.

سرمربی پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا پیشنهادی از تیم های  لیگ برتری برای فصل آینده داشته اید یا خیر؟ گفت: از لیگ برتر هیچ پیشنهادی نداشتم اما از لیگ یک چند پیشنهاد داشتم و شاید هدایت تیمی را قبول کنم که بدانم حتماً به لیگ برتر صعود می کند.

مظلومی در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا دوشنبه آینده برای تماشای دیدار استقلال برابر العین به ورزشگاه خواهید رفت؟ افزود: اگر دعوتم کنند حتما خواهم آمد و امیدوارم استقلال بتواند در این دیدار به پیروزی برسد./مهر

پاسخی بگذارید