تاریخ: ۱۰:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارشی را درباره بازی‌های این هفته نمایندگان کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا منتشر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به نقل از سایت AFC، با اتمام مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا بلافاصله در روز دوشنبه و سه شنبه این هفته پیگیری می‌شود.

AFC در این گزارش به بررسی بازی‌های نمایندگان کشورمان در این مرحله پرداخته است که به شرح زیر است:

استقلال تهران – العین

یکی از حساس‌ترین بازی‌های این مرحله دیدار استقلال تهران با العین امارات است. این اولین باری است که استقلال از سال ۲۰۱۳ توانسته به مرحله دوم یا حذفی برسد. استقلال در اولین بازی خود در سال ۲۰۱۳ در مرحله حذفی به پیروزی رسیده بود.

استقلال پس از ۳ سال دوری به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برگشته است. استقلال در مرحله گروهی عالی ظاهر شد و بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشت اما باید اکنون سخت ترین بازی خود در این رقابت‌ها مقابل العین امارات را تجربه کند. باید منتظر ماند که استقلال می‌تواند شکست ناپذیری خود را در این رقابت‌ها ادامه دهد.

پرسپولیس – لخویا قطر

پرسپولیس سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی درحالیکه از لخویا قطر میزبانی می‌کند که چهارمین حضورش در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تجربه می‌کند و در ۳ دوره گذشته ناکام بوده و از این مرحله صعود نکرده است.

مهدی طارمی بهترین گلزن رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با ۷ گل زده مقابل لخویا قطر به میدان خواهد رفت. طارمی در بازی با الوحده هت‌تریک کرد و پرسپولیس به عنوان تیم دوم صعود کرد. با این حال لخویا شکست ناپذیر و قدرتمند که با صدرنشینی در گروهش به این مرحله صعود کرده است بازی سختی را برای پرسپولیس رقم خواهد زد.

استقلال خوزستان – الهلال عربستان

استقلال خوزستان در اولین سال حضورش در لیگ قهرمانان آسیا موفق شد به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کند و سه شنبه درحالی مقابل الهلال می‌رود که این نماینده عربستان نهمین سال حضور پیاپی خود را در این مرحله تجربه می‌کند.

تیم استقلال خوزستان به سختی شکست می‌خورد زیرا در مرحله گروهی تنها با یک شکست به این مرحله صعود کرد. به نظر می‌رسد الهلال عربستان که صدرنشین گروهش صعود کرد کار سختی را برای شکست دادن این تیم ایرانی دارد.

/فارس

پاسخی بگذارید