تاریخ: ۱۰:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل سپاهان گفت: شنیده‌ام که جباروف با استقلال قراردادش را فسخ یک طرفه کرده است و دیگر نمی‌دانم این موضوع چقدر واقعیت دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محسن طاهری، مدیرعامل سپاهان در خصوص مسائل مختلف مربوط به این تیم، برنامه‌های پیش فصل و آماده‌سازی برای شروع پرقدرت در فصل جدید، حضور در فصل نقل و انتقالات، موضوع موبوط به کرانچار و … گفت و گویی انجام داده که متن آن را در زیر می‌خوانید:

 صحبت از گزینه‌های زیادی برای حضور در سپاهان می‌شود؛ از رضاییان گرفته تا کاوه رضایی و سعید آقایی. این اسامی چقدر صحت دارد، هرچند که گفته می‌شود پورقاز و ثاقبی همین روزها لباس سپاهان را می‌پوشند.

به هیچ عنوان اسامی که با آنها صحبت می کنیم را عنوان نمی‌کنیم، چون تا به نتیجه قطعی نرسیم این کار به صلاح نیست چون امکان دارد توافقی حاصل نشود و بازیکنی که از او نام برده شده منافعش دچار چالش شود. با این حال کرانچار لیستی را به ما داده و ما بر اساس سیاست‌های او قدم برداشته و نفراتی که او نیاز دارد را به صورت حداکثری با آنها قرارداد خواهیم بست. حالا امکان دارد در این بین نتوانیم با همه آنهایی که کرانچار خواسته است قرارداد امضا کنیم اما سعی می‌کنیم به لیست او به صورت ویژه نگاه کرده و تا جایی که امکان دارد نظرات او را محقق کنیم.

 برنامه اردوی خارجی در برنامه‌های پیش‌فصل سپاهان وجود دارد؟

با توجه به اینکه در سال اقتصاد مقاومتی هستیم، شورای برون مرزی روی این قضیه خیلی حساس شده هرچند که کرانچار درخواستی مبنی بر این امر داده است. تمرینات سپاهان در تاریخ ۲۴ خرداد آغاز می‌شود و امیدواریم شروع خوبی داشته باشیم. برنامه اردوی خارجی نیز منوط می‌شود به توانمندی‌های ما از لحاظ بودجه‌ای و تصمیم شورای برون مرزی.

 آیا مسعود حسن‌زاده از لیست سپاهان خارج می‌شود؟

این بازیکن با ما یک فصل و نیم قرارداد داشت و اینکه از لیست خارج شود طبیعی است چون فعلا نمی‌تواند سپاهان را همراهی کند. با این حال قرارداد او را کنسل نمی‌کنیم تا در صورتی که به شرایط آرمانی رسید در ادامه فصل به مجموعه تیم بپیوندد. ما ناچار به این کار هستیم ولی امیدواریم او هرچه سریع‌تر دوران آسیب‌دیدگی را پشت سر بگذارد. البته باید عنوان کنم این موضوع برمی گردد به نظر کرانچار و او باید نظر نهایی‌اش را در خصوص خارج شدن نام حسن‌زاده از لیست سپاهان بدهد.

 درباره جباروف گفته می‌شود با این بازیکن تمام کرده‌اید و به همین دلیل این بازیکن پاسخش به استقلالی‌ها منفی شده است. انگار که او را هوایی کرده‌اید؟

ما قراردادی را به صورت اخلاقی با استقلال منعقد کردیم که بعد از نیم فصل دوم این بازیکن دراختیار شماست و هنوز هم به این قرارداد پایبند هستیم، مگر اینکه خود این بازیکن نخواهد برگردد به استقلال که این موضوع ربطی به ما ندارد. فقط این را می‌دانم و شنیده‌ام که جباروف با استقلال قرارداش را فسخ یک طرفه کرده است و دیگر نمی‌دانم این موضوع چقدر واقعیت دارد.

گفته می‌شود جباروف در اصفهان مشکل اقامت داشت و از این موضوع ناراحت بود.

این یک خبر دروغ بود که خودمان نیز با رسانه‌ای که این موضوع را عنوان کرده بود، برخورد کردیم و این خبر را سریعاً عدم نمایش زدند.

 بحث حضور مربیان ایرانی در کادرفنی سال آینده سپاهان به کجا رسید؟

این موضوع برمی‌گردد به نظر نهایی کرانچار و او زمان خواسته تا در این خصوص فکر کند. اما از همه مربیان نزدیک‌تر به نیمکت سپاهان محمود کریمی است.

 محرم نویدکیا یا هادی عقیلی چطور؟

روی این نفرات بحثی نداشته‌ایم.

 اخوان به عنوان سرپرست به کارش ادامه می‌دهد؟

بله؛ فعلا که ایشان هستند و در این عنوان به کار خود ادامه می‌دهند.

 درست است که شجاعیان را می‌خواهید؟

این طور نیست. گفتم که اسم نمی‌آوریم و تا کار بازیکنی با ما تمام نشود، اسم او را اعلام نمی‌کنیم. هرچند که شجاعیان قطعا در لیست مرانچار نیست.

 روزنامه سپاهان در گزارشی نوشته بود که بسیاری از بازیکنان با اسم سپاهان بازارگرمی می‌کنند. این گزارش با خط و خطوط مدیریت باشگاه نوشته شده است؟

نظری در این خصوص ندارم هرچند که نمی‌توانم کلیت این گزارش را تکذیب کنم. صلاح نیست وارد این طور بازی‌ها شویم چون اگر کسی را بخواهیم با وی تماس گرفته و به صورت مستقیم با بازیکنی که می‌خواهیم صحبت می‌کنیم.

 سیاست سپاهان برای فصل آینده قهرمانی است؛ یعنی تیم را برای قهرمانی می‌بندید؟

ان‌شاالله؛ با تمام توان این کار را انجام می‌دهیم. امیدوارم تیم جوان و خوبی را ببندیم تا منجر به قهرمانی، گرفتن سهمیه و نتایج خوب برای سپاهان شود./فارس

پاسخی بگذارید