تاریخ: ۱۰:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

لژیونر هندبال کشورمان گفت: موفقیت ما به عنوان لژیونر باعث حضور هندبالیست‌های ایرانی بیشتری در سطح اروپا می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،الله‌کرم استکی  در خصوص صعود دینامو بخارست به فینال لیگ هندبال ناسیونال رومانی اظهار داشت: ما بعد از قهرمانی در سوپر کاپ توانستیم قهرمان جام حذفی شویم و در حال حاضر هم به فینال لیگ هندبال رومانی صعود کردیم که این افتخار بزرگی است و امیدوارم قهرمان شویم.

وی در ادامه افزود: بهترین نتیجه تاریخ باشگاه دینامو بخارست امسال رقم خورد و این تسم هم در لیگ و هم در جام باشگاه‌های اروپا عملکرد خوبی داشت. عملکرد لژیونرهای ایران در این تیم باعث شد که دیدگاه اروپا نسبت به هندبال و هندبالیست ایرانی کاملا تغییر کند و همین موضوع باعث می‌شود تا بازیکنان ایرانی زیادی بتوانند در سال آینده و فصل بعدی جذب لیگ اروپایی شوند.

عضو تیم هندبال دیناموبخارست در خصوص پیشنهادهای اروپایی خود تصریح کرد: پیشنهادهای زیادی از کشورهای مختلف دارم ولی رومانی و تیم دیناموبخارست تماشاگران خونگرمی  دارد و اجازه نمی‌‌دهند به تیم دیگری برویم بعلاوه با باشگاه مذاکراتی کردیم و قرار است یک سال دیگر برای این تیم بازی کنیم ولی اگر به توافق نرسیم شاید به تیم دیگری برویم.

وی در خصوص زمان حضورش در اردوی تیم ملی گفت: برنامه‌هایمان را طوری تنظیم می‌کنیم که به تیم ملی هم برسیم چون اولویت اصلی ما تیم ملی و افتخار آفرینی با لباس این تیم است. صددرصد در خدمت تیم ملی هستیم و انشاالله برای آمادگی تیم ملی کشورمان در کاپ کره جنوبی هم شرکت می‌کنیم.

لژیونر هندبال کشورمان در خصوص لزوم حمایت از تیم ملی یادآور شد: مطمئن باشید فدراسیون و در راس  آن رحیمی، برنامه‌های خوبی برای تیم ملی دارد و ما هم برای موفقیت تیم ملی وظیفه خود به بهترین نحو انجام می‌دهیم و بهترین عملکرد را در مسابقات و در میادین مختلف خواهیم داشت.

 وی افزود: خدا را شکر هندبال ساحلی جهانی شد و مطمئن باشید با حضور رحیمی در فدراسیون روزهای خوب هندبال آغاز می‌شود و از دوران تاریک هندبال عبور می‌کنیم.

استکی در پایان در خصوص حضور حبیبی در  تیم ملی هندبال به عنوان مربی، عنوان کرد: حبیبی سال‌ها در تیم ملی کنار بوده است و هم تجربه بالایی دارد و هم دانش کافی و مهمتر اینکه با همه بازیکنان رابطه دوستانه دارد. مطمئن باشید که او در کارش موفق خواهد بود. بحث انتخاب مربی خارجی بر عهده  فدراسیون است. مطمئنا رحیمی به دنبال مربی خوب خارجی است.انشاالله با مدیریت او هندبال ایران دوباره به اوج می‌رسد. روزهای خوب هندبال به زودی فرا می‌رسد و بازیکنان برای بالا بردن پرچم نازنین کشورمان تمام قد در اختیار  تیم ملی خواهند بود./تسنیم

پاسخی بگذارید