تاریخ: ۱۰:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا اعلام کرد که قصد دارد برای اصحاب رسانه که در این چند سال اخیر او را آزار داده‌اند، رقیبی جدی شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در فصلی جدید از داستان طولانی نزاع جرارد پیکه با مطبوعات ورزشی اسپانیا، این بازیکن اسپانیایی اعلام کرد که در حال انجام اقداماتی جدی برای تأسیس شرکت رسانه‌ای خودش است تا مدام مجبور نباشد که با بازتاب اخبار کذب سایر رسانه‌ها دست و پنجه نرم کند.

یکی از جنجال‌های اخیری که رسانه‌ها درباره پیکه به پا کرده‌اند، انتشار خبری توسط نشریه میرر انگلیس درباره جریمه شدن او توسط پلیس به دلیل رانندگی با سرعت بالا بوده است. در این خبر آمده است که پلیس احتمالاً پیکه را به دلیل رانندگی بدون احتیاط با ۶ نمره منفی و جریمه نقدی مجازات خواهد کرد.

 مدافع اسپانیایی آبی و اناری‌ها ضمن تکذیب این خبر، رسانه‌‌ها داخلی و خارجی را به انتشار اخبار نادرست ، بدون تحقیق برای اطمینان از صحت و سقم آنها و نیز احترام نگذاشتن به وی متهم کرده است.

پیکه به دنبال انتشار این خبر، در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: هدف من در ماه‌‌های آینده تأسیس یک شرکت رسانه‌‌ای متفاوت، راستگو و موثق برای بازیکنان است. من دیگر حالم از این دروغ‌های رسانه‌های به هم می‌خورد.

پیکه و یارانش امشب از ساعت ۲۲:۳۰ در بازی خانگی برابر ایبار به میدان می‌روند تا در هفته پایانی لالیگا، شانس خود را برای کسب سومین قهرمانی متوالی‌شان در این رقابت‌ها امتحان کنند./تسنیم

پاسخی بگذارید