تاریخ: ۱۱:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: عدم حضور بازیکنان استقلال خوزستان در فرودگاه باعث شد به تهران نرویم و این کار شاید فوتبال ایران را با کسر سهمیه و محرومیت رو به رو کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بهمن روشنایی سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان، در خصوص عدم حضور بازیکنان این تیم در فرودگاه اهواز برای سفر به تهران و سپس به عمان، اظهار داشت: بازیکنان خودجوش تصمیم گرفتند به فرودگاه نیایند و پرواز ما هم ساعت ۱۰ و ۴۵ به سمت تهران بود که متأسفانه پرواز رفت، ولی بازیکنان نیامدند.ما ویزا و هتل و همه کارهای سفر به عمان را انجام دادیم اما بازیکنان تشریف نیاورند!

وی افزود: سیروس پورموسوی در تهران در کلاس‌های مربیگری حضور دارد و قرار بود به تیم اضافه شود و با وجود اینکه کادر فنی در فرودگاه حاضر شد، اما متأسفانه بازیکنان نیامدند.

سرپرست استقلال خوزستان در خصوص اینکه تکلیف تیم چه می‌شود، گفت، این سوالی است که مسئولان باشگاه باید جواب بدهند. من در طول این هفته چندین بار برای بازیکنان و مدیرعامل توضیحات در مورد وضعیت تیم دادم و اتفاقاً به آقای پورکیانی و مدیران باشگاه اعلام کردم که این بازیکنان تمرین نخواهند کرد.

وی افزود: به نعمتی‌نژاد مدیرعامل باشگاه گفتم و حتی فدراسیون فوتبال را هم دو روز پیش در جریان گذاشتیم ولی با وجود اینکه همه این موارد اعلام شده بود و بازیکنان با مدیرعامل جلسه داشتند، اما آنها در فرودگاه حاضر نشدند.

روشنایی تأکید کرد: متأسفانه این برای اولین بار نیست که چنین اتفاقی می‌افتد و بعد از بازی با الجزیره بازیکنان اصلاً با تیم تمرین نکردند.

سرپرست استقلال خوزستان در خصوص اینکه تکلیف بازیکنان و باشگاه چه می‌شود، گفت:‌اصلاً به بازیکنان حق نمی‌دهم، چون اینجا اینجا بحث ملی است و خدای ناکرده ممکن است فوتبال ایران زیر سوال برود حتی امکان دارد سهمیه فوتبال ایران کم شود. بازیکن باید دینش را در این دو بازی به باشگاه ادا می‌کرد.

وی در خصوص اینکه بازیکنانی نظیر بیت‌سعید در مصاحبه‌های خود اعلام کرده‌اند که در این دو بازی حتماً استقلال خوزستان را همراهی می‌کنند، اظهار داشت: همین مسائل است که می‌گویم پشت پرده خبرهایی است و مشخص نیست چه کسی آنها را تحریک می‌کند. همین حسن بیت‌سعید که مدعی شد دو بازی در خدمت استقلال خوزستان است، تلفن مدیرعامل باشگاه را جواب نمی‌دهد./فارس

پاسخی بگذارید