تاریخ: ۱۱:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: تیم العین از تیم های قدرتمند غرب آسیاست اما پیش‌بینی من این است که استقلال از سد این تیم عبور می کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با اشاره به عملکرد استقلال در لیگ برتر شانزدهم گفت: آبی پوشان در نیم فصل دوم پوست انداختند و با تصمیم درستی که منصوریان گرفت این تیم جان تازه ای گرفت و تبدیل به یکی از بهترین تیم‌های جوان شده استقلال شد. نتایج این تیم در لیگ برتر و مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم نشان می‌دهد که عموما تصمیمات منصوریان در نیم فصل دوم درست بود.

عالمی در خصوص دیدار آبی پوشان مقابل العین گفت: معمولا استقلال مقابل العین خوب بوده و نتایج خوبی هم گرفته است. امیدوارم این بازی هم از این قاعده مستثنی نباشد. البته تیم‌های کشورهای عربی با توجه به منابع مالی خوبی که دارند همواره به جذب ستاره‌ها دست می‌زنند و برای همین است که در این سال‌های اخیر این باشگاه‌ها اینقدر رشد کرده‌اند و کار برای تیم های ایرانی مقابل این تیم ها سخت شده است. اما من به شدت به این بازی خوشبین هستم و تقریبا یقین دارم که در طول دو بازی رفت و برگشت استقلال از سد العین عبور می‌کنند و به جمع ۸ تیم برتر آسیا و ۴ تیم برتر غرب آسیا می‌رسد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص تصمیمی که منصوریان در خصوص نورافکن گرفت و این بازیکن را در آستانه این بازی حساس به در اختیار تیم فوتبال جوانان قرار داد اظهار داشت: حتما منصوریان گزینه‌های مناسبی برای جانشینی این بازیکن دارد که ما نمی‌دانیم. تجربه نشان داده که منصوریان به خصوص در نیم فصل دوم تصمیمات درستی برای استقلال گرفته است و من مطمئنم که او این بار هم اشتباه نمی‌کند. این تصمیم منصوریان باعث می شود که نورافکن یک رشد جهشی و چشمگیر داشته باشد و در آینده هم برای همین استقلال مفید فایده تر خواهد بود.

وی در خصوص این که با توجه به غیبت ابراهیمی نبود نورافکن ریسک بالایی محسوب می‌شود یا خیر خاطرنشان ساخت: این که هر دو هافبک دفاعی یک تیم در یک بازی همزمان غایب باشند اتفاق خوبی نیست. اما در تیم استقلال بازیکنانی هستند که بتوانند جای خالی این دو بازیکن را پر کنند.

مربی سابق تیم استقلال گفت: با توجه به این که بازی رفت در تهران است، بهترین استراتژی این است که ما در بازی رفت به هیج وجه گل نخوریم. به پایان رساندن بازی رفت بدون گل خورده خیلی بهتر از پیروزی با گل خورده است. اگر تیم ما در تهران گل نخورد در امارات قادر خواهد بود دروازه تیم العین را باز کند. استقلال نشان داده که به هر تیمی از ایران و آسیا در هر زمینی قادر به گل زدن است. برای همین حفظ دروازه در بازی رفت و در زمین خودی بسیار حائز اهمیت است/مهر

پاسخی بگذارید