تاریخ: ۱۱:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن پیشین تیم‌ استقلال معتقد است که این تیم اگر العین را شکست بدهد، می‌تواند تا فینال لیگ قهرمانان آسیا جلو برود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،میثم منیعی  درباره دیدار روز دوشنبه استقلال مقابل العین امارات در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: با توجه به اینکه تجربه این بازی‌ها را در استقلال و پاس دارم، می‌دانم استقلال اگر بتواند بازی را ببرد، راحت می‌تواند تا فینال لیگ قهرمانان آسیا برود. استقلال تیم جوان، خوب و دونده‌ای دارد. علیرضا منصوریان به جوانان اعتماد کرد و حالا نتیجه آن را می‌بیند.

وی افزود: این دیدار در تهران برگزار می‌شود و استقلال میزبان است. استقلال باید گل بزند و گل هم نخورد که این خیلی مهم است. شاگردان منصوریان ضد حمله را به خوبی پیاده می‌کنند و اگر در آزادی گل نخورد، در امارات حریف سرسختی برای تیم العین خواهند بود. زمانی که در پاس بودم، دقیقاً در همین مرحله با العین بازی کردیم، اما از آنها شکست خوردیم و حذف شدیم. العین وقتی ما را برد، در مرحله بعد هم ۶ گل زد و راحت تا فینال جلو رفت. استقلال هم اگر بتواند به سلامت از این مرحله عبور کند، رسیدن به فینال دور از دسترس نخواهد بود.

بازیکن پیشین پاس با اشاره به قرار گرفتن نام جواد نکونام در بین گزینه‌های سرمربیگری تراکتورسازی، خاطرنشان کرد: یک سال در تراکتورسازی بودم. مردم، فرهنگ و تیم‌های آنها را می‌شناسم و می‌دانم مردم تبریز شب و روز و دل‌خوشی‌شان تراکتورسازی است. جوان‌های آذربایجان، تراکتورسازی را به عنوان یک نماد، دوست دارند. من کاری به نکونام و بقیه ندارم، اما آقای آجورلو پیش از اینکه گزینه‌ها را انتخاب کند، آبرویش را دوست دارد، چون آن را «ذره‌ – ذره» جمع کرده است. اگر یک گزینه را می‌آورد، حتما روی آن خیلی فکر کرده است. آجورلو مدیری است که با لابی یا یک روزه به یک نتیجه نمی‌رسد. وقتی گزینه‌ای را در نظر می‌گیرد، پشت آن برنامه‌ای دارد و تصمیمش را در راستای موفقیت تراکتورسازی می‌گیرد. با شناختی که از آجورلو دارم، مطمئنم که اصلح‌ترین گزینه را برای هدایت تراکتورسازی انتخاب خواهد کرد.

منیعی یادآور شد: نکونام بازیکن بزرگی بود و تجربه زیادی دارد. اگر هر سال یک چیز از یک مربی یاد گرفته باشد، الان می‌تواند آنها را  در تراکتورسازی پیاده کند، اما همه چیز در مربیگری تجربه است. وقتی مجید جلالی روز اول به پاس آمد، کسی فکر نمی‌کرد بتواند کاری بکند، چون او تجربه‌ای نداشت، اما آجورلو قهرمانی را از روز اول در ذهن بچه‌ها گذاشت. در آن زمان جلالی از نظر فنی و آجورلو از نظر تجربه دست‌به‌دست یکدیگر دادند و تیم قهرمان شد. این خاطرات حالا می‌تواند در تراکتورسازی تکرار شود.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته آجورلو در یک هفته، تیم بسیار خوبی بست که آن تیم اگر بدشانسی نمی‌آورد، قهرمان می‌شد. آجورلو یک ریشه آذری هم دارد و در این مدت از آبرو و اعتبارش برای تراکتورسازی گذاشت. مردم آذربایجان مطمئن باشند که دلخوشی آجورلو هستند. او حتی بیشتر از زمانی که در پاس بود، در تراکتورسازی جنب‌وجوش دارد و بهترین گزینه را برای تیمش انتخاب خواهد کرد./تسنیم

پاسخی بگذارید