تاریخ: ۱۱:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان گفت: دیدارهای پتروشیمی را به دقت آنالیز کرده‌ایم و باید بگویم حریف دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سری بازی‌های فینال لیگ برتر بسکتبال از روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت آغاز می‌شود و پتروشیمی بندر امام و نفت آبادان برای دومین فصل متوالی، برگزار کننده فینال هستند.

حماد سامری، سرمربی تیم نفت آبادان که تیمش بعد از انجام پنج بازی مقابل دانشگاه آزاد به فینال رسید به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: دانشگاه آزاد، تیمی خوب و قابل احترام است و به هیچ عنوان انتظار نداشتیم که بازی ما ۳ بر صفر تمام شود.

وی ادامه داد: از ابتدای سری بازی‌های نیمه نهایی، منتظر بازی‌هایی سخت مقابل دانشگاه آزاد بودیم ولی پس از دو پیروزی اول در آبادان، حاشیه امنیت مناسبی پیدا کردیم. باید بگویم  بازیکنان دانشگاه آزاد به ویژه خارجی‌های این تیم، بسیار قدرتمند عمل کردند. حضور کادر فنی کارآمد این تیم هم سبب شد تا دو بازی در تهران به سود این تیم تمام شود. دانشگاه آزاد یک رقیب قابل احترام و یک مجموعه کامل است. خوشحالم که با پیروزی ۳ بر ۲ بر این تیم برای دومین سال متوالی به فینال رسیدیم.

سامری در مورد بازی پنجم نیمه نهایی که در آبادان برگزار شد و به پیروزی نفت انجامید گفت: بعد از دو باخت در تهران و فرصتی که برای آنالیز حریف داشتیم با حمایت هواداران خود، تمرکز از دست رفته را به دست آوردیم و پیروز شدیم. بازیکنان ما در این بازی بهتر از بازیکنان جوان دانشگاه آزاد عمل کردند و در تمام ۴۰ دقیقه روی بازی متمرکز بودند.

سرمربی نفت آبادان در مورد حاشیه‌های بازی که به محرومیت سه ماهه یکی از بازیکنانش منجر شد، تصریح کرد: بعد از پایان بازی، مشکلاتی پیش آمد که اصلاً مورد پسند و تأیید کادر فنی ما و همچنین تیم حریف نبود. البته اتفاق خیلی بزرگی هم نیفتاد و نسبت به بسیاری از اتفاقات لیگ، خیلی کوچک بود. در واقع بین بازیکنان صحبت‌هایی پیش آمد که توسط کادر فنی دو تیم به سرعت جمع شد و شاید فقط چند ثانیه طول کشید. به همین خاطر معتقدم که محرومیت سه ماهه برای بازیکن ما بسیار سنگین و سختگیرانه بود.

سامری درباره بازی فینال مقابل پتروشیمی گفت: بازی سختی داریم و حریف ما نیز نیاز به تعریف ندارد. دیدارهای تیم پتروشیمی را به دقت آنالیز کرده‌ایم و باید بگویم که حریف دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود. به امید قهرمانی به میدان می‌رویم. امیدوارم شاهد دیداری جوانمردانه و تماشاگر پسند در حد فینال لیگ برتر باشیم.

بازی اول ۳۱ اردیبهشت و مسابقه دوم و سوم فینال لیگ برتر، روزهای اول و چهارم خرداد برگزار می‌شود و ساعت انجام همه بازی‌ها ساعت ۱۶ خواهد بود. بازی‌های چهارم و پنجم هم در صورت نیاز، ۵ و ۸ خرداد انجام خواهد شد./تسنیم

پاسخی بگذارید