تاریخ: ۱۰:۵۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

وزیر ورزش و فرهنگ اکاترینبورگ روسیه مهم‌ترین خصیصه داوطلبان افتخاری جام‌ ‌جهانی ۲۰۱۸ را اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به نقل از سایت روسی جام‌جهانی ۲۰۱۸، گروه ۲۰ نفره‌ای از داوطلبان افتخاری این رقابت‌ها از شهر اورال در شهرهای میزبان جام‌ کنفدراسیون‌ها حضور خواهند یافت تا خدمات خود را ارائه دهند. این گروه پس از گذراندن دوره‌های اختصاصی در اکاترینبورگ تجربیات و آموخته‌های خود را در جام کنفدراسیون‌ها به نمایش خواهند گذاشت.

لئونید وزیر ورزش و فرهنگ اورال با اعلام این خبر گفت: گروه ۲۰ نفره داوطلبان افتخاری جام‌جهانی ۲۰۱۸ مهیای کمک به کمیته سازماندهی جام‌ کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ در شهرهای میزبان این رقابت‌ها در شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، کازان و سوچی می‌شوند. در هر کدام از این شهرها ۵ نفر از داوطلبان اورال حضور پیدا خواهند کرد. جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ تجربه خوبی برای داوطلبان افتخاری پیش از آغاز جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. مهمترین خصیصه هر داوطلب افتخاری لبخند است. آنها باید با خارجی‌ها به زبان خودشان با لبخند صحبت کنند.

خبر دیگر از روسیه حاکی از آن است که شهر سن پترزبورگ خود را مهیای میزبانی از جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ میلادی می‌کند. تزیین شهری سن پترزبورگ از اول ماه آینده میلادی با نصب پلاکارهای بزرگی در معابر بزرگ و پردد شامل ۳۵۰ بخش آغاز می‌شوند. این پلاکاردها در برگیرنده اطلاعات لازم برای شهروندان درباره جام کنفدراسیون‌ها است.

جام کنفدراسیون‌ها در روزهای ۲۷ خرداد تا ۱۱ تیر ماه سال جاری در شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، کازان و سوچی با شرکت ۸ تیم ملی برتر فوتبال جهان برگزار خواهد شد. در گروه A تیم‌های ملی روسیه، مکزیک، شیلی و پرتغال حضور دارند. تیم‌های ملی آلمان، نیوزیلند، استرالیا و کامرون نیز در گروه B به مصاف هم خواهند رفت./تسنیم

پاسخی بگذارید