تاریخ: ۱۰:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۹
نام نویسنده: sobhan

با صلاحدید کادرفنی، فرزان عاشورزاده که با اندوخته‌های خود در رنکینگ المپیک، نیاز به امتیاز این مسابقات ندارد، در این دوره از رقابت ها مبارزه نخواهد کرد، اما برای آنالیز حریفانش، به همراه تیم عازم ترکیه می‌شود.   به گزارش مازند اسپرت ، مرحله دوم مسابقات گرندپریکس در سال ۲۰۱۵، از روز جمعه (۲۷ شهریورماه) […]

farzzannبا صلاحدید کادرفنی، فرزان عاشورزاده که با اندوخته‌های خود در رنکینگ المپیک، نیاز به امتیاز این مسابقات ندارد، در این دوره از رقابت ها مبارزه نخواهد کرد، اما برای آنالیز حریفانش، به همراه تیم عازم ترکیه می‌شود.

 

به گزارش مازند اسپرت ، مرحله دوم مسابقات گرندپریکس در سال ۲۰۱۵، از روز جمعه (۲۷ شهریورماه) به مدت ۳ روز به میزبانی “سامسون” ترکیه برگزار می شود و تیم ملی تکواندوی کشورمان برای شرکت در این رقابت ها با ۷ هوگوپوش راهی محل برگزاری مسابقات خواهد شد.

با اعلام سرمربی تیم ملی تکواندو، ترکیب تیم ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:

وزن ۵۸- کیلوگرم (وزن اول المپیکی): آرمین هادی پور

وزن ۶۸- کیلوگرم (وزن دوم المپیکی): بهنام اسبقی و علیرضا نصرآزادانی

وزن ۸۰- کیلوگرم (وزن سوم المپیکی): مهدی خدابخشی و مسعود حجی زواره

وزن ۸۷- کیلوگرم (وزن چهارم المپیکی): سجاد مردانی و امید عمیدی

با صلاحدید کادرفنی، فرزان عاشورزاده که با اندوخته‌های خود در رنکینگ المپیک، نیاز به امتیاز این مسابقات ندارد، در این دوره از رقابت ها مبارزه نخواهد کرد، اما برای آنالیز حریفانش، به همراه تیم عازم ترکیه می‌شود.

هدایت تیم ملی تکواندو برعهده بیژن مقانلو (سرمربی) و مهدی بی باک و مهرداد یوسفی (مربی) است.

تکواندوکاران کشورمان در مرحله اول مسابقات گرندپریکس در سال ۲۰۱۵ با ۴ هوگوپوش به مصاف حریفانشان رفتند که در پایان موفق به کسب یک مدال طلا (فرزان عاشورزاده) و یک مدال برنز (ابوالفضل یعقوبی) شدند.

مسابقات گرندپریکس، با حضور ۳۲ تکواندوکار برتر جهان برگزار می شود و به نفرات اول تا سوم مشترک به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴ امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ المپیکی برای کسب سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶ تعلق خواهد گرفت.

 

پاسخی بگذارید