تاریخ: ۶:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۹
نام نویسنده: sobhan

سوانسی در دیداری جذاب و تماشایی، موفق شد در خانه با نتیجه ۲-۱ منچستریونایتد را شکست بدهد.     به گزارش “مازنداسپرت“، سوانسی که در هر دو دیدار رفت و برگشت فصل گذشته منچستریونایتد را شکست داده بود، امروز هم موفق شد مقابل شاگردان فان خال به سه امتیاز دست پیدا کند. یونایتدها بازی را […]

سوانسی در دیداری جذاب و تماشایی، موفق شد در خانه با نتیجه ۲-۱ منچستریونایتد را شکست بدهد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، سوانسی که در هر دو دیدار رفت و برگشت فصل گذشته منچستریونایتد را شکست داده بود، امروز هم موفق شد مقابل شاگردان فان خال به سه امتیاز دست پیدا کند.

یونایتدها بازی را بهتر آغاز کردند و دیپای می توانست در همان دقایق ابتدایی دروازه میزبان را باز کند اما واکنش خوب فابیانسکی روی ضربه آزاد ستاره هلندی، دروازه سوانسی را بسته نگه داشت.
حملات شیاطین سرخ ادامه پیدا کرد و ماتا هم یک موقعیت خوب را در همان ۲۰ دقیقه ابتدایی از دست داد. پس از آن جریان بازی به سود سوانسی تغییر کرد و گومیس دو موقعیت خوب را در فاصله چند دقیقه از دست داد.
در دقایق پایانی نیمه اول موقعیت خاصی ایجاد نشد و این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.
منچستریونایتد نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. نفوذ لوک شاو از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه سوانسی، با حضور به موقع ماتا و ضربه غیرقابل مهار او، به گل اول بازی تبدیل شد.
بعد از این گل سوانسی جریان بازی را در دست گرفت و سرانجام در دقیقه ۶۰ به گل تساوی رسید. پاس عالی آندره آیو به عمق دفاع یونایتد به گومیس رسید و او هم با ضربه ای نه چندان محکم، رومرو را مغلوب کرد.
۵ دقیقه بعد، سوانسی روی یک ضدحمله سریع، برای بار دوم دروازه میهمان را باز کرد. پاس اشلی ویلیامز،در سمت راست به سیگوردسون رسید و او هم با یک ارسال دیدنی، آیو را در موقعیت گلزنی قرار داد. ضربه سر ستاره سوانسی، حساب کار را ۲-۱ کرد.
بعد از این گل شاگردان فان خال تلاش زیادی برای رسیدن به گل تساوی انجام دادند اما حتی حضور مروان فلینی در خط حمله هم نتوانست موثر باشد و سوانسی بار دیگر مقابل منچستریونایتد به پیروزی دست پیدا کرد.

سوانسی: فابیانسکی، فرناندز، ویلیامز، تیلور، ناوتون، شلوری، روتلج، سیگورسون، کورک، گومیس، آیو

یونایتد: رومرو، اسمالینگ، دارمیان، شاو، اشنایدرلین، هررا، بلیند، شواینی، ماتا، دیپای، رونی

دقیقه ۲: اولین موقعیت بازی برای منچستریونایتد اما ضربه آزاد دیپای را فابیانسکی مهار کرد

دقیقه ۲۱: یک موقعیت خوب برای خوان ماتا روی پاس آندر هررا اما ضربه ستاره اسپانیایی از کنار دروازه به بیرون رفت

دقیقه ۲۳: شواین اشتایگر توپ را در میانه زمین از دست داد و این به یک موقعیت خوب برای سوانسی تبدیل شد اما ضربه گومیس از کنار دروازه رومرو به بیرون رفتدقیقه ۲۵:
چیزی نمانده بود گل اول بازی به نام گومیس ثبت شود اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفتدقیقه ۳۳:
پاس هررا، رونی را با فابیانسکی تک به تک می کند اما حضور به موقع اشلی ویلیامز، کاپیتان سوانسی، این موقعیت را از یونایتد می گیرد

دقیقه ۴۵: پایان نیمه اول با تساوی بدون گل

دقیقه ۴۷: گلللللللل…منچستریونایتد توسط خوان ماتا به گل رسید…نفوذ خوب لوک شاو از سمت چپ و ارسال او به محوطه جریمه، روی تیر دوم به ماتا رسید و او هم توپ را به سقف دروازه فابیانسکی کوبید

دقیقه ۶۰: گلللللللل…آندره آیو کار را به تساوی کشید….یک ضدحمله سریع از بازیکنان سوانسی، در نهایت با ضربه سر آیو، روی ارسال سیگودرسون، حساب کار ۱-۱ شد

دقیقه ۶۵: گللللللللل….گومیس، سوانسی را پیش انداخت…یک پاس در عمق عالی از آیو بین مدافعان یونایتد، گومیس را با رومرو تک به تک کرد و او با ضربه ای نه چندان محکم، دروازه یونایتد را باز کرد

دقیقه ۸۸: چه موقعیتی را رونی از دست می دهد…در حالی که با فابیانسکی تک به تک شده بود، آنقدر در زدن ضربه نهایی تعلل کرد که اشلی ویلیامز از پشت سر رسید و توپ را با قلدری گرفت.

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید