تاریخ: ۱۴:۰۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۸
نام نویسنده: sobhan

مورینیو معتقد است که به دلیل در پیش بودن بازی های ملی، نمی تواند اوضاع نابسامان چلسی را در دو هفته آینده بهبود ببخشد.   به گزارش “مازنداسپرت“، چلسی فصل جدید را بسیار بد و ناامید کننده آغاز کرده است. قهرمان لیگ برتر انگلیس، از ۴ بازی تنها ۴ امتیاز کسب کرده و روز گذشته […]

مورینیو معتقد است که به دلیل در پیش بودن بازی های ملی، نمی تواند اوضاع نابسامان چلسی را در دو هفته آینده بهبود ببخشد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، چلسی فصل جدید را بسیار بد و ناامید کننده آغاز کرده است. قهرمان لیگ برتر انگلیس، از ۴ بازی تنها ۴ امتیاز کسب کرده و روز گذشته در زمین خود با نتیجه ۲-۱ مغلوب کریستال پالاس شد.

این تیم که انبوهی از بازیکنان بین المللی را در ترکیب خود می بیند، معمولا در هنگام برگزاری بازی های ملی با معضل مواجه می شود. از امروز نیز بسیاری از بازیکنان چلسی راهی اردوی تیم های ملی خود می شوند و مورینیو مجبور است کارش را تنها با ۴ بازیکن ادامه دهد.

او در همین رابطه به خبرنگاران گفت:” بخاطر برگزاری بازی های ملی، بازی بعدی ما با اورتون به روز ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور) موکول خواهد شد.نمی دانم در ۱۵روز آینده چه پیش خواهد آمد. بازیکنانم درگیر تیم های ملی خود می شوند و من تا دو هفته تنها ۴ بازیکن در اختیار خواهم داشت.
نمی توانم کاری انجام دهم و هیچ پیشرفتی نیز حاصل نخواهد شد.در این مقطع برای سروسامان دادن به اوضاع بد تیم، هیچ کاری از دست من ساخته نیست. در واقع زمان بازی های ملی کاملا به ضرر چلسی است.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید