تاریخ: ۱۴:۰۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۸
نام نویسنده: sobhan

عباس بوعذار در ۴۵ دقیقه که برای نفت به میدان رفته ۲ گل به ثمر رسانده که آمار فوق العاده ای است.     به گزارش “مازنداسپرت“، بوعذار در همین رابطه گفت: خیلی بابت این قضیه خوشحالم. من خیلی تلاش می کنم ولی بازی کردن یا نکردن نظر مربی است و من به آن احترام […]

عباس بوعذار در ۴۵ دقیقه که برای نفت به میدان رفته ۲ گل به ثمر رسانده که آمار فوق العاده ای است.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، بوعذار در همین رابطه گفت: خیلی بابت این قضیه خوشحالم. من خیلی تلاش می کنم ولی بازی کردن یا نکردن نظر مربی است و من به آن احترام می گذارم اما اطرافیانم که با من صحبت می کنند خیلی انرژی می دهند و می گویند شم گلزنی تو بالاست. اینکه من بخواهم در ۱۰، ۱۵ دقیقه ای که به زمی می روم خودم را نشان دهم کار سختی است ولی من دست از تلاش کردن نمی کشم.

او در مورد اینکه نتیجه بازی با الاهلی امارات را می توانند در بازی برگشت جبران کنند ادامه داد: ما هم قسم شده ایم هرطور شده الاهلی را در زمین خودشکست دهیم. در بازی رفت هم اگر دیده باشید می دانید که ما خیلی موقعیت داشتیم اما حریف در لاک دفاعی فرو رفته بود. در ضمن آنها خیلی وقت کشی می کردند امیدوارم با ارائه یک بازی قابل قبول در بازی برگشت که همراه با نتیجه نیز باشد، دل مردم را شاد کنیم.

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید