با درخشش مریم گیلانی ؛
تاریخ: ۱۹:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
نام نویسنده: بنیامین مرشدی
تیم بهزیستی مازندران قهرمان مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولان بانوان کشور شد

مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولان بانوان کشور با قهرمانی تیم بهزیستی مازندران به پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات تنیس روی میزجانبازان و معلولان بانوان کشور به میزبانی بابلسر و با حضور تیم هایی از استان های مرکزی، مازندران، آذربایجان شرقی، و البرز در مجتمع فرهنگی ورزشی شهیدعظیمی این شهرستان برگزار شد.

تیم‌های شرکت کننده به مدت دو روز در مسابقاتی که در سطح لیگ برتر و لیگ دسته یک ارزیابی می شد به رقابت پرداختند که در پایان این دوره از مسابقات در بخش نشسته لیگ برتر تنیس روی میز تیم‌های کرمان، شهدای مرکز آرمان شایان و ملی حفاری کرمان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش ایستاده لیگ برتر تنیس روی میز تیم‌های انجمن معلولان پارس، خراسان رضوی به ترتیب اول و دوم، استان مرکزی وآذربایجان شرقی مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

در بخش نشسته لیگ دسته یک باشگاه‌ها، تیم‌های بهزیستی مازندران، آذربایجان شرقی، البرز به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند و در بخش ایستاده تیم‌های انجمن معلولان پارس، خراسان رضوی به ترتیب اول و دوم واستان مرکزی وآذربایجان شرقی مشترکا به مقام سوم دست یافتند.

تیم بهزیستی مازندران در این مسابقات از مریم گیلانی قهرمان لاریمی که عنوانداری آسیا را با خود به یدک می کشد در ترکیب خود بهره می برد.

پاسخی بگذارید