مدیرکل ورزش و جوانان مازندران عنوان کرد:
تاریخ: ۱۵:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
نام نویسنده: علی احمدی
آسایش و آرامش ما حاصل جانفشانی شهدای گرانقدر است !

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه ستاد کنگره جامعه شهدای استان گفت: آسایش و آرامش امروز ما حاصل جانفشانی خون شهدا گرانقدر است

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حبیب حسین زادگان در این جلسه اذعان داشت: شهدای ورزشکار پهلوانان عرصه ورزش، جهاد و عشق به ولایت و رهبری هستند و آرامش و آسایش امروز ما حاصل جانفشانی شهدای گرانقدر است.

وی اظهار کرد: ورزش استان شهدای زیادی را برای پیروزی در جنگ تحمیلی، حفظ دین اسلام، کیان انقلاب و دفاع از مرز و بوم تقدیم نظام کرد و امروز ورزشکاران که بیشتر از قشر جوان و نوجوان جامعه هستند باید درس رشادت، دلیری و آزادمردی را از شهدا بیاموزند.
حسین زادگان هدف از برگزاری کنگره شهدای ورزش استان را ارتقای اخلاق در سطح جامعه ورزش عنوان کرد و افزود: هدف ما از برگزاری این کنگره در استان ارتقای سطح اخلاق در ورزش و برطرف شدن چالش ها در فرهنگ ورزشی است.
وی ضمن همکاری همه جانبه برای برگزاری شایسته یادواره شهدای ورزشکار استان گفت: برگزاری این کنگره فرصت خوبی است تا جامعه ورزشی نگاهی به درون خودش داشته باشد و شهدایی که زمانی ورزشکار بودند، با فداکاری و از خودگذشتگی جان خود را فدا کردند، بهتر شناسایی شوند.
در ادامه سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران از انتخاب شهید علی مهربانیان به عنوان شهید شاخص ورزش مازندارن رد سال ۹۶ خبر داد و خاطرنشان کرد: در سال جاری ۱۰ یادواره شهدای ورزشکار در ۱۰ شهرستان، یادواره شهدای مدافع حرم در غرب استان و همچنین یادواره کنگره شهید شاخص ورزش استان به محوریت شهید علی مهربانیان در شهرستان ساری برگزار می شود.
وی با بیان اینکه مازندران همواره در عرصه های مختلف ورزشی و دفاع از مرز و بوم پیشگام و پیشتاز است، گفت: مازندران از استان های لاله خیز کشور است که شهدای زیادی را نثار انقلا نمود.
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران افزود: با همت و تلاش تمامی مسئولین و اعضا ستاد کنگره، برگزاری هر چه بهتر و شایسته یادواره شهدای ورزشکار استان است.

پاسخی بگذارید