تاریخ: ۹:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت باشگاه استقلال صعود آبی پوشان را به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا قطعی دانست و این تیم را یکی از امیدهای کسب قهرمانی برشمرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شاهین بیانی در خصوص دیدار آبی پوشان برابر الاهلی امارات گفت: بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم هم استقلال و هم الاهلی تلاش زیادی برای پیروزی داشتند. اگر چه الاهلی توانست در ابتدای نیمه اول به گل دست پیدا کند اما استقلال با حمایت هوادارانش نیمه دوم کاملا حاکم میدان بود و در حالی که می توانست پیروز بازی باشد به تساوی دست پیدا کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: باید از هواداران استقلال تشکر کرد که در آن شرایط بعدی جوی تیم خود را تنها نگذاشته و با حمایت بی دریغ شان باعث تساوی استقلال برابر الاهلی شدند.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: صعود آبی پوشان به دور بعدی قطعی است و می توانند با یک بازی منطقی برابر التعاون به عنوان صدرنشین به دور بعد صعود کنند. اگر آبی پوشان در فصل نقل و انتقالات بتوانند بازیکنان خود را حفظ و چند بازیکن جدید به جمع خود اضافه کنند یکی از امیدهای قهرمانی در لیگ قهرمانان هستند.

بیانی در خصوص تیم الاهلی امارات نیز گفت: این تیم یکی از متمول ترین تیم های امارات است و از امکانات خوبی برخودار است و توانسته بازیکنانی را جذب کند که با رقم قرارداد هر کدام از آنها می توان ۱۰ بازیکن برای استقلال خرید. آنها در طول ۹۰ دقیقه بازی خوبی ارائه کردند اما نیمه دوم فشار استقلال آنقدر زیاد شد که دیگر نتوانستند مقاومت کنند و در دقایق پایانی گل تساوی را دریافت کردند.

پیشکسوت استقلال در خصوص دیدار روز شنبه آبی پوشان برابر پدیده مشهد از هفته بیست و هشتم لیگ برتر گفت: پدیده یکی از تیم های خوب مشهدی است. استقلال اگر می خواهد سهمیه لیگ قهرمانان در فصل آینده را بدست بیاورد باید مقابل این تیم به پیروزی برسد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آبی پوشان باید دو بازی باقیمانده خود در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برسانند تا بتوانند زحمات تماشاگران متاثر تیم خود را جبران کنند./مهر

پاسخی بگذارید