از نگاه دوربین سیاوش زمانزاده ؛
تاریخ: ۲۱:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
نام نویسنده: سیاوش زمانزاده
گزارش تصویری مسابقات تیراندازی تراپ در ارودگاه شهید قلیزاده رامسر

به مناسبت عید سعید مبعث یک دوره مسابقه تیراندازی تراپ با شرکت هفتاد نفر روز جمعه هشتم اردیبهشت در ارودگاه شهید قلیزاده برگزارشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به مناسبت عید سعید مبعث یک دوره مسابقه تیراندازی تراپ با شرکت هفتاد نفر روز جمعه هشتم اردیبهشت در ارودگاه شهید قلیزاده برگزارشد که در پایان شمس الدین خلیفی از استان گلستان وشهر بندرترکمن با امتیاز عالی اول شد .
هادی پیامی ریاست هیات تیزاندازی شهرستان رامسر دراین رابطه به خبرنگار ماگفت : این  رویداد ورزشی به مناسبت عید پر خیر وبر کت سعید مبعث برگزارشد و با استقبال بسیار خوبی از سوی شرکت کننده گان همراه بود .
وی افزود : در این مسابقه با حضور هفتاد نفر از استانهای تهران ، گلستان ، مازندران و گیلان توانستیم یک رویداد با سطح بسیار بالا برگزار کنیم . که حتی میتوان گفت برخی از ملی پوشان این رشته درآن حضور داشتند  .
پیامی یادآور شد : شرکت کنندگان همکاری بسیار خوبی با ما داشتند که از کلیه آنان تشکر می کنیم .ضمنا ” از جناب سرهنگ جعفری فرماندهی محترم سپاه شهرستان رامسر که به مانند همیشه همکاری بسیار خوبی با ما داشتند وزمین مسابقه در اختیار ما داد تشکر ویژه داریم . و  از همکاری صمیمانه هیات پزشکی ورزشی و اداره ورزش وجوانان شهرستان رامسر تشکر می کنیم .
پیامی در پایان این نکته یا د آور شد : که این رشته طرفداران فراوانی دارد لازم حتی بانوان هم از شرکت در این مسابقه استقبال می کند اما برگزاری مسابقات بیشتر به مانند سال گذشته مستلزم فراهم شدن مهمات لازم است که در مقطع فعلی ما با مشکلات عدیده ای همراه هستیم .
اما نفرات اول تاششم این مسابقه عبارت بودند از :
نفراول: شمس الدین خلیفی (گلستان –بندر ترکمن ) یک راس گوسفند
نفر دوم : رضا یحیی پور(  مازندران -محمود آباد ) یک راس گوسفند
نفر سوم :علیرضا قاسمی نژاد(گیلان –  رودسر ) یک راس گوسفند
نفر چهارم:  بیژن شکوری ( گیلان – ضیابر  صو معه سرا )  وجه نقد
نفر پنجم : علی اقبالی ( مازندران – نور ) وجه نقد
نفر ششم : علی اقبالی ( مازندران – نور ) وجه نقد
توضیح اینکه (هردو نفر با یک نام)

 

پاسخی بگذارید