تاریخ: ۱۴:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت باشگاه استقلال ضمن تاکید بر اینکه زمین چمن کافی نداریم و این مانع قهرمانی تیم های ایرانی در آسیاست گفت: استقلال می توانست الاهلی را ببرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگارمهر در مورد دیدار استقلال با الاهلی امارات گفت: استقلال در این بازی دو نیمه متفاوت داشت، نیمه اول که خوب نبود و نیمه دوم که بر بازی مسلط بود. پیش از بازی هم پیش بینی می کردیم که این دیدار برای استقلال سخت خواهد شد اما با این وجود استقلال حتی می توانست این بازی را ببرد. الاهلی هافبک و مهاجمان خوبی داشت اما در دفاع روی توپ های ارسالی از جناحین ضعف هایی نشان داده بود که اتفاقا استقلال از همین جا هم به گل رسید.

وی در ادامه افزود: آنها توپ های روبرو را خیلی خوب دفع می کردند اما ارسال از جناحین جور دیگری بود. که با سانتر خسرو استقلال از همین مسیر به گل رسید.

ورمزیار در مورد احتمال صعود استقلال به مرحله بعد گفت: من فکر می کنم اگر استقلال را صعود کرده بدانیم با مشکل مواجه می شویم چرا که التعاون در بازی رفت روی گل سریع و زود هنگام استقلال به هم ریخت وگرنه تیم ضعیفی نبود. در واقع این التعاون آن التعاون نیست و اگر این تیم را دست کم بگیریم ممکن است متضرر شویم.

وی در مورد اینکه منصوریان اعلام کرد زمینی برای آب دادن و شبیه سازی باران برای تمرین نداشتیم گفت: منصوریان درست می گوید، زمین چمن ورزشگاه حجازی قرار بود با کمک شهرداری منطقه ترمیم شود اما هنوز این اقدام صورت نگرفته است. باید صبر کنیم تا بازی ها تمام شود و این کار را انجام بدهیم وگرنه همین زمین را هم از دست خواهیم داد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد اینکه هیچ باشگاهی زمین خوب به اندازه کافی نداردگفت: نه تنها استقلال که هیچ باشگاهی زمین کافی ندارد حتی بالاتر از این در کل تهران زمین خوب وجود ندارد. تهران با ۱۸ میلیون نفر جمعیت زمینی ندارد که خود ما برویم و اجاره کنیم برای تیم های خودمان.

ورمزیار یکی از دلایل عدم قهرمانی تیم های ایرانی در آسیا را کمبود امکانات اعلام کرد و افزود: امکانات ۵۰ درصد راه است و نیروی انسانی هم ۵۰ درصد. وقتی ما این ۵۰ درصد را نداریم مشکل پیدا می کنیم و نمی توانیم قهرمان شویم همانطور که یک کوه نورد هر چقدر هم قدرتمند باشد برای فتح قله اورست باید امکانات زیاد به همراه اکسیژن داشته باشد وگرنه وسط راه جا می ماند.

وی در مورد رکورد زنی هواداران استقلال با وجود باران گفت: این مردم صاحبان اصلی تیم هستند و اگر کسی محبوب یا بزرگ شده است بی گمان این آنها بوده اند که محبوبش کرده اند. استقلال و ما همه مدیون این عزیزان هستیم./مهر

پاسخی بگذارید